Кальцій «Tiens» для дорослих (загальний)

18,4 pv

Даний продукт є плодом сучасної технології, він складений відповідно до специфічного рецептом, містить в концентрованому вигляді і збалансованої дозуванні безліч поживних речовин.

Склад Біокальцію Тяньши:

кальцій з свіжих кісток великої рогатої худоби, виділений в результаті ферментативної обробки, вітаміни, мікроелементи, знежирене сухе молоко, какао, гідрогенізована соєва олія, мальтодекстрин, дікаліевий фосфат, моно- і дигліцериди, діоксид кремнію, лецитин, натуральний ванільний ароматизатор.

Вміст кальцію в продукті дуже високий: в кожних 100 гр продукту міститься 2400 млг Са. З застосування зімолітіческой технології коефіцієнт засвоюваності організмом становить 90%.

Завдяки передової технології біоінженерії, ензімолітіческой обробці, продукт був забезпечений безліччю живильних речовин, зберігши в них природні властивості, головне місце серед яких займає органічний кальцій. Тому — це є продуктом тонкої обробки і легко засвоюється.

Зміст органічного кальцію високий, співвідношення його і фосфору — найраціональніше, коефіцієнт засвоюваності — дуже високий. Продукт дає організму багато з’єднань вуглеводів, вітамінів і мікроелементів. Продукт доповнює щоденну потребу в поживних речовинах, виправляє стан кальціедефіціта, викликаного неправильним режимом харчування.

Продукт низькокалорійний, містить мало жирів, не містить сахарози. Смак м’який, ароматний, навіть при звичці вживати що-небудь солодке, продукт буде до смаку. Всі компоненти продукту природного походження, без добавки консервантів.

Біокальцій застосовується:

    при остеопорозі кісток, судомах в м’язах;
    для поліпшення згортання крові і зниження проникності судин;
    при недостатній функції паращитовидних залоз, серцево-судинних захворюваннях (атеросклероз, ішемічна хвороба серця, аритмії);
    при хронічному гепатиті і токсичних ураженнях печінки;
    при шкірних захворюваннях (екзема, псоріаз, облисіння);
    для профілактики карієсу зубів і онкологічних захворювань.
    при м’язової дистрофії, переломів кісток;
    як загальнозміцнюючий засіб для підвищення імунітету, поліпшення пізнавального процесу, пам’яті, сну;
    при алергічних захворюваннях (кропив’янка, сінна лихоманка, алергічний бронхіт і бронхіальна астма).

Що робить кальцій в організмі:

    Бере участь в процесі з’єднання і скріплення кліток, впливає на щільність міжклітинної рідини, що позначається на функціональній активності клітин;
    Будучи структурним елементом клітинних мембран, сприяє надходженню поживних речовин в клітину;
    Бере участь в регуляції діяльності більше 300 ферментів;
    Необхідний для скорочення і релаксації м’язів, в тому числі і серцевого м’яза;
    Володіє антигістамінними властивостями при алергічних станах;
    Кальцій необхідний для нормального згортання крові;
    Відіграє важливу роль в передачі нервових імпульсів. Недолік кальцію приводить до підвищеної збудливості;
    Сприяє омолодженню організму, надаючи пружність шкірі, блиск волоссю і красу нігтям;
    Є будівельним матеріалом для всієї системи сполучних тканин організму, яка включає в себе м’язи, фасції, сухожилля, шкіру і кістки;
    Підвищує імунітет, зрушуючи pH організму в лужну сторону.

Катіон кальцію є найважливішим регулятором обмінних процесів і функцій клітин:

    Активізує енергетичні канали;
    Входить до складу молекул переносників, що транспортують поживні речовини всередину клітини з позаклітинної рідини;
    Активізує ряд життєво важливих ферментів, що відповідають за згортання крові, що беруть участь в утворенні молекул АТФ;
    Підтримує тонус судин за рахунок впливу на тонус гладких м’язів, розташованих в стінках судин;
    Стимулює розвиток скелетної мускулатури;
    Послаблює алергічні реакції за рахунок підвищення резистентності (міцності) судин;
    Є антагоністом Na, сприяє виведенню солей важких металів і радіонуклідів;
    Потужний антиоксидант.

Засвоєння кальцію організмом людини зумовлюється його іонізацією і залежить від вмісту в продуктах харчування рослинних кислот, вітаміну Д, ряду мікроелементів і вітаміном.

У зв’язку з цим засвоюється тільки 20 — 30% від прийнятої загальної кількості кальцію. Важко задовольнити організм людини в щоденній потребі кальцію при такій низькій його біологічної доступності.

Даний елемент завжди знаходиться у взаємодії з фосфором і тому ці елементи не можуть засвоюватися один без одного. Необхідно постійно підтримувати співвідношення цих мінералів, а відповідає за їх рівновагу в крові вітамін D. Якщо їх співвідношення порушується, то кальцій береться з кісток. В даному препараті їх співвідношення ідеально.

Коли в організм довгий час надходить мало кальцію, то він може замінюватися стронцієм, так як молекулярні структури їх схожі. Але молекулярна решітка стронцію більше ніж у кальцію. Звідси з’являються зміни в кістках і суглобах — нарости, викривлення, ущільнення, шишки, кістки стають менш міцними.

Заслуга корпорації Тяньши в тому, що завдяки ензімолітіческой обробці порошку кісток великої рогатої худоби і подальшого швидкого висушування вдалося стабілізувати іон кальцію, який у вигляді позитивного катіона засвоюється організмом на 90% (при всіх інших технологіях біологічна доступність коливається від 2% до 30%).

Важливим є і те, що в БІОКАЛЬЦІЙ Тяньши містяться і інші важливі компоненти: фосфор, вітаміни групи В, А, С, D, E, білки, амінокислоти і мікроелементи.

Тому БАД корпорації Тяньши збагачені кальцієм — повноцінне, комбіноване, ексклюзивне і екологічне харчування, яке не тільки може застосовуватися для профілактики і оздоровлення при захворюваннях, але і проводити Біокорекція практично всіх найбільш поширених хвороб.

Спосіб вживання: Вміст пакету залити теплою водою 40 ° С. Чи не добавляйть в чай ​​або каву, так як кофеїн блокує засвоєння кальцію. Приймати Біокальцій краще з 13 до 15, з 17 до 19 або з 21 до 23 годин.

Дозування: дорослим — по 1 пакетику 2 рази на день.

Форма випуску: 10 пакетиків по 10г в упаковці.

Залишити відгук

Останні записи