Емульсія зволожуюча захисна з екстрактом морських водоростей і дріжджів

Емульсія зволожуюча захисна з екстрактом морських водоростей і дріжджів

До складу захисної емульсії входить екстракт морських водоростей і дріжджів, амінокислоти і гіалуронат натрію. Містить також унікальний воскоподібний ліпід церамід-3, який робить шкіру більш пружною, ніжною та блискучою. Він має стовідсоткову біосумісність з біофізичними структурами природної суміші ліпідів шкіри.
Морські водорості – рослини, які населяють дно моря і беруть участь у фотосинтезі. У їх складі є комплекс мінералів, необхідних для повноцінної життєдіяльності окремих органів. Наприклад, для зміцнення кісток – кальцій, а калій необхідний для відтворення внутрішньоклітинної рідини. Для відновлення тканин і уповільнення старіння в водоростях міститься магній. Він має протизапальну і протиалергенну дію. Водорості використовують для лікування дерматозів, акне та інших висипань, оскільки вони містять сірку.
Гіалуронат натрію – структурний нейтральний компонент шкіри, утримує вологу. Крім того, гіалуронат міститься в нервовій та сполучній тканинах, біологічних рідинах і хрящах.
Емульсія глибоко зволожує, захищає шкіру протягом усього дня, робить її гладкою та приємною на дотик. Косметичний засіб ніби створює бар’єр, що перешкоджає впливу агресивного середовища і забрудненням.

Залишити відгук

Останні записи