Сироп з фруктозанів «Tiens»

9,9 pv

Склад: сироп з фруктоолігосахаріди.
Харчовий продукт з високим вмістом водорастворимой целюлози, що є важливим фактором для збільшення в організмі корисних біфідобактерій. Водорозчинна целюлоза — джерело харчових волокон, одержуваних з рослинної сировини природного походження. Фруктозан — інулін і інуліди — сприятливо впливають на зниження концентрації глюкози в крові, нормалізують мікрофлору кишечника і в цілому покращують ліпідний та вуглеводний обмін в організмі, діяльність кишечника

Сироп з фруктозанов володіє здатністю сорбувати і виводити з організму токсичні сполуки і сприяє нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту.
    підтримує структуру кишечника покращує функції шлунково-кишкового тракту.
    регулює функції нервової системи шлунка, підтримує баланс гормонів, стимулює травлення і секрецію ферментів, розширює кровоносні судини в слизовій оболонці ободової кишки, що покращує циркуляцію крові, встановлює бактеріальний баланс, є єдиним фактором зростання біфідобактерій в кишечнику.

Рекомендується до застосування:

    при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, в тому числі при хронічних запорах, запаленнях примою кишки, тріщинах, геморої, неповному спорожнення кишечника;
    при малорухливому способі життя;
    при захворюваннях серцево-судинної системи і головного мозку, в тому числі гіпертонії, атеросклерозі, аритмії.
    в програмах по зниженню ваги.
    профілактика інфарктів і інсультів, цукрового діабету.
    захворювання шкіри, особливо особи: вугрі, псоріаз, дерматин, передчасне старіння.
    порушення нервової системи шлунка і кишечника, в тому числі здуття живота, метеоризм.
    профілактика злоякісних утворень шлунка, кишечника, прямої кишки.
    гінекологічні захворювання, клімактеричний невроз, безсоння, при перевтомі, в літньому віці, авітаміноз, для проживаючих в екологічно несприятливих умовах.
    захворювання нирок, в тому числі пієлонефрит, набряки, сольовий діатез, сечокам’яна хвороба.
    захворювання печінки і жовчного міхура, жовчнокам’яна хвороба.

Увага:

На початку застосування препарату можливі явища здуття живота, збільшення газоутворення, рідкого стільця. Це природні ознаки розпочатого процесу очищення кишечника від накопичених шлаків і токсинів. При регулярному застосуванні продукції і повне очищення кишечника перераховані вище симптоми повністю зникають.
Протипоказань немає. Сироп з фруктозанов «Тяньши» рекомендується також як замінник цукру, в тому числі для хворих на цукровий діабет.
Дозування: вміст 1 пакетика розчинити в склянці теплої води. Приймати до їди. Протягом дня дотримуватися питний режим 1-2 л в день.
В рамках програми схуднення випити відразу від 5 до 10 пакетиків, розчинивши в 1 л теплої води, з подальшим рясним споживанням рідини протягом дня. дію продукту проявиться через 3-4 години. Потім пити по 1 пакетику в день протягом місяця. З метою профілактичного очищення можна пити по 5 пакетиків один раз на місяць.
Форма випуску: 6 пакетів по 10 мл.

Залишити відгук

Останні записи