Кальцій «Tiens» для дітей (з вітамінами)

20 pv

Дитячий Кальцій «Тяньши» спеціально розроблена для дітей, яким кальцій життєво необхідний для розвитку скелета, зубів, сухожиль і бере участь в інших процесах формування.

Склад Дитячого Кальцію:

 •     молоко сухе (5420 мг);
 •     кальцієвий порошок (2200 мг);
 •     ізомальтоолігосахарід (1500 мг);
 •     Крімер або сухі рослинні вершки (500 мг);
 •     яєчний жовток, сухий (300 мг);
 •     мальтодекстрин (33,6 мг);
 •     аспартам або Е951 *, замінник цукру (35 мг);
 •     вітамін C або L-аскорбінова кислота (6 мг);
 •     таурин (2,8 мг);
 •     лактат цинку (1,5 мг);
 •     лактат заліза (1 мг);
 •     вітамін А (0,091 мг);
 •     вітамін D3 або колікальціферол (0,002 мг)

* Аспартам в організмі людини розпадається на дві амінокислоти і метанол. Амінокислоти є складовою частиною білків і не тільки не є небезпечними, але навіть необхідні організму. Метанол у великих кількостях є токсичною речовиною, що часто дає привід для дискусій про шкоду аспартама. Однак отримання метанолу з їжею значно перевищує кількість, утворене з аспартама. Прийом аспартама в дозах до 34 мг на кілограм ваги тіла (разово) або 70 мг / кг (в 8 прийомах) не призводило до появи метанолу в крові в виявляються концентраціях!

При розробці даного продукту, були враховані особливості дитячого організму в період росту і розвитку. Продукт містить дев’ять видів незамінних амінокислот, необхідні вітаміни і елементи, що задовольняють потребу організму у дітей в ліпопротеїни, лецитин, таурине і інших поживних речовинах, що може скорегувати дисбаланс поживних речовин і недолік кальцію, викликаний неправильним харчуванням. Продукт покращує розумові здібності і здоров’я дітей.

Рекомендується всім дітям 2 рази в рік, особливо які проживають в несприятливих екологічних умовах, як загальнозміцнюючий засіб, профілактики рахіту і залізодефіцитної анемії, при алергічних і запальних процесах в шкірі (дерматит, вульгарні вугри), при поганих, ламких волоссі і нігтях, а також як додаткове джерело кальцію, для поліпшення пам’яті.

Порошок кальцію, отриманий з кісток молодих телят, відрізняється тим, що вже в природному, природному вигляді містить комбінацію необхідних речовин для молодого, зростаючого організму, наповнений енергією розвитку.

Лецитин бере участь у формуванні та зростанні оболонок нервового волокна, сприяє нормальному психічному розвитку, покращує процес пізнання і пам’яті дитини.

Таурин — це амінокислота, яка не бере участі в синтезі білків організму. Вона управляє роботою клітинних мембран, утримує калій і магній всередині клітини, а натрій — зовні, працюючи таким чином як діуретик (сприяє виведенню рідини з організму). Таурин підсилює імунну систему, зміцнює серцевий м’яз, стабілізує серцевий ритм, попереджає діабет і сприяє травленню. Заспокоює симпатичну нервову систему, тим самим знімаючи спазм кровоносних судин і знижуючи кров’яний тиск, а також запобігає розвитку конвульсій і судом при епілепсії, набряку мозку.

Білки — необхідні для забезпечення нормальних метаболічних процесів в організмі в період розвитку. До їх числа відноситься гістидин. Ця амінокислота входить до складу мієлінових оболонок нервів, необхідна для утворення червоних і білих клітин крові, росту і відновлення тканин, захищає організм від дії радіації, сприяє виведенню з організму важких металів.

Ліпопротеїни забезпечують регуляцію жирового обміну.

До чого призводить нестача кальцію в організмі немовлят?

 •     затримці в розвитку;
 •     пізнього вставання на ніжки;
 •     квадратному черепу;
 •     запізнілого прорізування зубів;
 •     скрикуваннями і судом уві сні;
 •     порушення прикусу;
 •     рахіту;
 •     Кривоногов;
 •     поганому сну і нічному потіння;
 •     періодичним болям в животі і грудних кістках;
 •     розвитку «курячої грудях»;
 •     ослаблення і витончення фаланг пальців;
 •     частих застуд та інших захворювань.

До чого призводить нестача кальцію в юнацтві?

 •     відчуття болю в кістках у процесі росту;
 •     судом в кінцівках;
 •     імунодефіциту;
 •     швидкої стомлюваності;
 •     зниження пам’яті;
 •     алергій;
 •     вугрової висипки;
 •     порушень сну;
 •     затримці в рості і розвитку.

Показання до застосування:

    2 рази в рік рекомендується всім дітям (навесні і восени), особливо які проживають в несприятливих екологічних умовах;
    як загальнозміцнюючий засіб, профілактика рахіту і залізодефіцитної анемії;
    запізніле прорізування зубів, затримка розвитку немовляти, облисіння, судоми, рахіт, пізніше вставання на ніжки, переляк і крик уві сні, нічне потіння, поганий сон, періодичні болі в животі, курячі груди, низькорослість;
    дисбактеріоз і захворювання шкіри (дерматит, вульгарні вугри, екзема, нейродерміт);
    при алергічної патології (бронхіальна астма, ексудативний діатез, алергічний нежить, сезонний риніт, кон’юнктивіт і т.д.);
    забезпечення нормального розвитку скелета, зростання у дітей у всіх вікових періодах, особливо, особливо перед початком статевого дозрівання;
    при ламких волоссі і нігтях;
    для поліпшення пам’яті і процесу пізнання під час високої розумової навантаження;
    в юнацтві — судоми в кінцівках, швидка стомлюваність і поганий сон, зниження здатності до запам’ятовування, часті застуди, затримка в рості і розвитку;
    карієс зубів, пародонтоз.

Біокальцій для дітей. Уривок з лекцій Фаріди Бікбаєвим

Коли з’явилися препарати кальцію корпорації «Тяньши», засвоювані організмом на 98%, це був великий прорив в лікуванні рахіту. А ми вже знаємо, що рахіт — це не тільки захворювання кісткової системи, а й захворювання центральної нервової системи.

Мало того, дитині необхідно давати кальцій для підвищення гемоглобіну, тому що кальцій бере участь в процесах кровотворення. А що таке гемоглобін? Це кисень. І у дітей з нормальним вмістом гемоглобіну в крові психічний розвиток йде набагато ефективніше. У наш комп’ютерний вік руками багато не заробиш — потрібні мізки. А «книга в голові» у дитини пишеться до року. І в цій «книжці» велике значення мають кальцій, залізо, цинк і так далі.
Нагадаємо: Кальцій для дітей містить не тільки іони кальцію, але і ряд життєво важливих для дитячого організму мікроелементів. Цей препарат містить цинк і тривалентне залізо, яке депонується в організмі (таким властивістю не володіє жоден аптечний препарат). Цинк бере участь у виробленні гормонів гіпофіза і входить до складу ДНК клітин. Гіпофіз у дитини вже працює, і ми цинком нормалізуємо його роботу.
Коли я вперше зіткнулася з Кальцій для дітей, я прочитала склад: сухе молоко, яєчний жовток. І перша думка була: як же можна давати його дітям до року, якщо з трьох дітей у нас — троє з діатезами, і всім обмежують молоко і яйця? На моє запитання про те, як же це можна давати дітям (це ж викличе алергію), — китайці відповіли: ні, це алергію лікує.
Коли діти почали приймати цей препарат — парадоксально, але факт — почали зникати дитячі проблеми:
— ексудативний діатез;
— простудні захворювання;
— ослаблений дитина;
— дисбактеріоз і т. Д.

Чому так відбувається? Розглянемо такий приклад: дитина народжується з дисбактеріозом. А що таке дисбактеріоз? Це порушення кишкової флори. Питання: а коли ж це вона у нього встигла порушитися, адже йому всього 2 місяці? Виявляється, вона порушилася, коли дитинка був у мами в животі. У цього може бути багато причин: молочниця у мами, низький гемоглобін, резус-конфлікт, або мама брала якісь хіміопрепарати і так далі. А імунітет у дитинки ще слабкий, що і призводить до розвитку дисбактеріозу.
А що робить Кальцій для дітей? Підвищує імунітет. Тобто ми, не призначаючи дитині біфідумбактерин або лактобактерії, підняли його імунітет, даючи тільки биокальций. Тому що кишкова флора може нормалізуватися за умови хорошого імунітету. А цинк є прекрасним гепатопротектором, як і вітаміни А і С, і ми, відновлюючи печінку, впливаємо і на дисбактеріоз. У підсумку ми лікуємо алергію і діатез, хоча і не ставимо перед собою мету — вилікувати, а ставимо за мету — відновити організм.
Багато хто дивується, що для різних захворювань ми призначаємо Кальцій для дітей. Ми призначаємо цей препарат тому, що корінь проблеми не в «хитромудрих болячки», а в тому, що слабкі імунна система і кишечник, ДНК і гормони не спрацьовують.
Я дуже шкодую, що раніше такого препарату кальцію не було, тому що у свій час моєї дочки ставили діагноз «тубінфікування» і призначали найсильніші препарати. А можливо, з Кальцієм для дітей проблеми б і не було. Коли тубінфікування, вас ніхто не питає, треба давати дитині хіміопрепарати чи ні (даватимуть і в садку, і в школі). А потім у дитини «сідає» печінку, погіршується робота інших органів, слабшає імунітет. А слабкий імунітет — це все захворювання, які хочете.
Мене часто запитують, чи повинні діти приймати цей препарат постійно? Не треба давати щодня. Але якщо ви раз на рік або раз на півроку допоможете маленькому організму, це вже гарантія того, що ваша дитина буде розвиватися краще. Тому і як профілактика рахіту, і як профілактика різних захворювань — мінімум упаковка Кальцій для дітей.

Приймається в такий спосіб: розчиняєте від 1/2 до 1 чайної ложки порошку на той обсяг води або молока, який дитина випиває за один раз, даєте 1 раз в день між годуваннями. Для профілактики достатньо приймати 20 днів, якщо це зимовий дитина — тоді довше. Передозувати не бійтеся.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів БАД, гіперкальцемія.

Спосіб вживання: Вміст пакету залити теплою водою 40oС. Не додавати в чай ​​або каву, так як кофеїн блокує засвоєння кальцію.

Приймати Біокальцій краще з 13 до 15, з 17 до 19 або з 21 до 23 годин.

Дозування: по 1 пакетику 2 рази на день.

Форма випуску: 10 пакетиків по 10г в упаковці.

Залишити відгук

Останні записи