Лосьйон зволожуючий для шкіри з екстрактом морських водоростей і дріжджів

Лосьйон зволожуючий для шкіри з екстрактом морських водоростей і дріжджів

Натуральний дріжджовий екстракт і гідролізований морський колаген сприяють проникненню в глибокі шари шкіри активних компонентів, які ефективно усувають всі ознаки її сухості, даруючи шкірі зволоження і сяйво. Прекрасно очищають і підвищують її еластичність.
Дріжджі – це повноцінний активний косметичний компонент натурального походження, з яким ви забудете про проблеми жирної шкіри. Дріжджовий екстракт насамперед діє як потужний антиоксидант і активатор обмінних процесів у клітинах і тканинах. Він стимулює оксигенацію (споживання кисню) і синтез АТФ завдяки посиленому поглинанню кисню в клітинах мітохондріями. Тому екстракт дріжджів є омолоджувальним компонентом, який оновлює клітини шкіри швидко і ефективно. Крім цього дріжджі протидіють впливу негативних екологічних факторів, що забруднюють шкіру. Екстракт захищає її від стресів, тонізує, а також допомагає боротися з пошкодженнями (у комплексному застосуванні).
Сучасний дизайн та приємний аромат лосьйону не залишать байдужою жодну жінку. Кому ж не сподобаються ніжно-рожеві пелюстки троянд у косметичному засобі?

Переваги продукту:
• ефективно усуває всі ознаки сухості;
• зволожує і стимулює вироблення шкірою власного колагену;
• дарує шкірі кришталеву чистоту, природне сяйво і чарівний аромат;
• легка текстура гарантує ефективну дію активних компонентів;
• сучасний дизайн з імітацією пелюстків троянд.

Морський колаген відіграє надважливу роль у підтримці пружності нашої шкіри. Він потрібен для того, щоб шкіра залишалася молодою, здоровою і красивою. Це один з найефективніших омолоджувальних компонентів (не поступається своїми властивостями навіть гіалуроновій кислоті).

Спосіб застосування: нанесіть лосьйон на шкіру за допомогою ватного диска. Особливу увагу зверніть на Т-зону. Потім проведіть диском по підборіддю вниз від лінії губ по лінії вилиць у бік вух. Уникайте зони навколо очей. Протріть шию. Використовуйте після ранкового і вечірнього вмивання.

Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього застосування. Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Тому перед першим застосуванням нанесіть есенцію на невелику ділянку шкіри. Якщо виникнуть алергічні реакції, припиніть користуватися продуктом.

Залишити відгук