Есенція зволожуюча для шкіри навколо очей з екстрактом морських водоростей і дріжджів

Есенція зволожуюча для шкіри навколо очей з екстрактом морських водоростей і дріжджів

Есенція дбайливо зволожує шкіру, завдяки чому відбувається синтез гіалуронової кислоти і дихання шкіри на клітинному рівні. Ефективно оберігає від зневоднення, відновлює і формує захисну мембрану на поверхні шкіри, підкреслюючи виразний блиск очей.
Косметичний засіб містить екстракти гібіскуса їстівного і фукуса, які вирівнюють колір, роблять шкіру здоровою та блискучою. Ферментований екстракт дріжджів, морська сіль, гліцин та аланін дбайливо зволожують. Екстракти морських водоростей і спеціальні амінокислоти відновлюють шкіру, сприяючи її регенерації.
Есенція ефективно стимулює синтез гіалуронової кислоти, забезпечує клітинам шкіри дихання та дарує їм абсолютне зволоження.

Спосіб застосування: вранці і ввечері нанесіть потрібну кількість есенції на шкіру навколо очей і легкими круговими рухами масажуйте до повного всмоктування. Цей косметичний засіб рекомендовано використовувати перед застосуванням есенції для обличчя.

Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього застосування. Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Тому перед першим застосуванням нанесіть есенцію на невелику ділянку шкіри. Якщо виникнуть алергічні реакції, припинить користуватися продуктом.

Залишити відгук