Капсули «Олія енотери «Тієнс»»

Капсули «Олія енотери «Тієнс»»

Енотера – проста і дуже поширена рослина, наділена надзвичайними властивостями. Тисячі років тому знахарі індіанських племен Північної Америки використовували енотеру для лікування ран.
Олія енотери містить велику кількість найцінніших для організму людини поліненасичених жирних кислот – лінолевої та гамма-ліноленової. Вони впливають на роботу клітинних мембран і міжклітинних просторів, а також підтримують гідратацію організму.
Гамма-ліноленова кислота – корисний компонент, що не утворюється в організмі людини, а надходить ззовні. Вона полегшує утворення простагландинів в організмі, які підтримують у нормі фізіологічні процеси, особливо у жінок. Гамма-ліноленова кислота бере участь в ліпідному обміні речовин, контролює виникнення жирових клітин, нормалізує вагу, нейтралізує руйнівну дію вільних радикалів, регулює клітинну активність, покращує стан шкіри, волосся та нігтів. Простагландини, що містяться у ній, регулюють кров’яний тиск, нормалізують менструальний цикл, полегшують ПМС у жінок.
Лінолева кислота регулює біохімічні процеси в організмі, підтримує рівень холестерину в крові. Позитивно впливає на стан шкіри та нігтів, тому часто викорстовується в косметології.

Регулярне вживання олії енотери може замінити денну норму вітаміну Е, який є імуномодулятором, потужним антиоксидантом. Вітамін Е зменшує кількість вільних радикалів, захищає мембрани від окисного стресу, поліпшує стан волосся та нігтів. Крім того, цей вітамін нормалізує репродуктивну функцію. Його нестача викликає порушення менструального циклу у жінок і зниження фертильності.

Показання:
• у комплексних програмах схуднення;
• для корекції станів, викликаних зниженим рівнем статевих гормонів, для запобігання паталогічному клімаксу;
• для профілактики та комплексного лікування серцевосудинних захворювань;
• для підтримання нормального рівня цукру у крові;
• для забезпечення активного довголіття;
• для покращення стану шкіри, волосся та нігтів (запобігає утворенню зморшок, появі пігментних плям);
• порушення менструального циклу (для нормалізації циклу, зменшення проявів та скорочення ПМС);
• профілактика передчасного старіння;
• як загальнозміцнювальний, імуностимулювальний засіб для жінок.

Склад (у 8 капсулах): 4,0 г олії насіння енотери (ослинника дворічного) (69,3 %) холодного віджиму: γ-ліноленова кислота – 400 мг, ліноленова кислота – 3 г, антиоксидант α-токоферол – 40 мг.
Склад желатинових капсул: желатин, гліцерин, вода.

Спосіб вживання: дорослим по 3-8 капсул на добу з їжею. Не перевищувати рекомендовану добову норму. Не є замінником збалансованої дієти.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Форма випуску: 60 капсул по 721 мг у блістерах.

Залишити відгук

Останні записи

Канлі
02.04.2020
Хітозан
02.04.2020
Спіруліна
02.04.2020