«Канглі «Тієнс»»

26,4 pv

Напевно, ви помічали, що жінки-азійки завжди в чудовій фізичній формі. Їх кістки міцніші, вони рідше страждають на остеопороз, рак грудей і серцеві захворювання, якщо порівнювати з їх західними однолітками. Усе це завдяки соєвим бобам, які азійки додають до свого раціону.
Соєві боби містять натуральні рослинні естрогени. Саме на основі сої компанія «Тієнс» розробила дієтичну добавку для жінок «Канглі». Основний компонент цього продукту – отримані з сої ізофлавони, тобто натуральні рослинні естрогени (фітоестрогени) з додаванням сильних антиоксидантів: вітамін С і вітамін Е. За структурою вони подібні до людських естрогенів. Ефективно долають прояви клімактеричного синдрому, позитивно впливають на серцево-судинну систему.

Вітамін С – одна з найнеобхідніших для людини біологічно активних речовин. Має антиоксидантну активність, імуностимулювальну та тонізувальну дію. Стимулює вироблення колагену, завядки чому покращує стан шкіри.
Вітамін Е відіграє важливу роль у функціонуванні статевої системи. Відомий мембраностабілізувальною дією – захищає ліпіди клітинних мембран від окисного стресу, ферментного та хімічного руйнування. Регулює енергетичний обмін всередині клітини. Цей вітамін є імуномодулятором, нейропротектором.

Показання:
• як потужний антиоксидант;
• як загальнозміцнювальний, імуностимулювальний засіб для жінок;
• для регуляції рівня естрогенів в організмі;
• для зниження рівня холестерину у крові;
• для зміцнення кісткової тканини;
• для уповільнення процесів старіння та продовження активного довголіття;
• цукровий діабет (для стабілізації організму, як допоміжний засіб у комплексній терапії для жінок літнього віку);
• профілактика атеросклерозу і серцево-судинних хвороб (інфаркт, інсульт, порушення артеріального тиску, варикоз);
• профілактика і комплексна терапія остеопорозу внаслідок вікових змін гормонального сатусу жінок.

Склад (на 2 капсули): мікрокристалічна целюлоза, ізофлавони сої (30%, 30,4 мг), антиоксиданти: вітамін Е (21,78 мг), вітамін С (60 мг).

Матеріал капсул: гідроксіпропілметицелюлоза.

Спосіб вживання: дорослим по 2 капсули на добу щоденно. Приймати по 1 капсулі вранці та ввечері. Не перевищувати рекомендовану дозу. Не є замінником дієт.

Протипоказання: не рекомендовано вживати людям, які мають індивідуальну чутливість до компонентів продукту.

Форма випуску: капсули по 470 мг. 60 капсул в упаковці

Залишити відгук

Останні записи