Титанові магнітні браслети «Tiens»

Титанові магнітні браслети «Тяньши»
Титанові магнітні браслети «Тяньши»
Титанові магнітні браслети «Тяньши»
Титанові магнітні браслети «Тяньши»

72 pv

Енергетичний магнітний браслет Tiens виготовлений з титану в поєднанні з магнітною терапією має високу біологічну сумісність з організмом людини, надаючи тільки сприятливу дію.

ОПИС

Елегантний чорний титановий магнітний браслет Tiens Elegant Black для чоловіків є ідеальним поєднанням чистого титану, високої якості кераміки і унікальних магнітів, які позитивно впливають на загальне самопочуття організму і допомагають при розбалансування позитивних і негативних іонів в тілі людини. Унікальний дизайн браслета, широкий діапазон впливів, дозволяє його використовувати в різних ситуаціях.

Титанові браслети допоможуть:

    Підтримати здоров’я.
    Ефективно знизять болю і ломоту в суглобах і тілі.
    Поліпшать циркуляцію крові
    Підвищать потенцію
    Поліпшать регулювання біо-струму людського тіла
    Зменшать в’язкість крові і кислотність
    Відновлять роботу судинної системи
    Зміцнять імунітет
    Знімуть втому
    Попередять негативний вплив несприятливої ​​геомагнітної обстановки
    Ефективно полегшать біль у шийних і поперекових хребцях
    Полегшать головний біль
    Будуть ефективні під час клімактеричного синдрому і неврозу

Присвятіть невелику частину часу свого здоров’я. Пам’ятайте, це дуже важливо і необхідно кожній людині для досягнення нових життєвих цілей.

ДОВІДКА:
Титан (лат. Titanium; позначається символом Ti) — легкий міцний метал сріблясто-білого кольору, не мають, негативного впливу на вегетативну нервову систему організму людини, не викликає алергії і роздратування на шкірі. Метал отримав свою назву на честь титанів, персонажів давньогрецької міфології, дітей Урана (Неба) і Геї (Землі) .

Завдяки оксидній плівці він має високий ступінь міцності і хімічної стабільності, стійкістю до деформації і втрати кольору, не вимагає особливого догляду.

Титан ще називають «про-біо-метал» в медицині. Він не є токсичним або шкідливим для організму людини і ніколи не вступає в реакцію з м’язами або кістками людського тіла, тому титан широко використовується в медичних пристроях, а також при створенні штучних суглобів, серцевого клапана, кореня зубів і інших важливих елементів.

Медичні дослідження показали його високу ефективність і здатність регулювати біо-струм організму на клітинному рівні. Титан виступає природним «вбивцею» електромагнітного випромінювання. У той же час, регулювання біо-струму організму покращує кровообіг, що в свою чергу, допомагає усунути втому, усунути фізичний біль і зміцнити психічне здоров’я.

Чоловічі титанові магнітні браслети «Тяньши» — вишуканий аксесуар з колекції Richy One. Вони стануть прекрасним доповненням будь-якого гардероба. Міняйте браслети в залежності від вашого настрою і стилю одягу!

У колекції представлені чоловічі та жіночі браслети різних кольорів, золотий, срібний, білий, чорний

Унікальні магніти

Як відомо, Земля є гігантським магнітом і створює навколо себе магнітне поле. Людство постійно перебуває під його впливом. Так само, як повітря, вода і сонячне світло, геомагнетизм є одним з неодмінних елементів людського життя і залежить від нього. Під впливом магнітного поля Землі, людське тіло має і свої власні магнітні поля. Випробування показали, що серце, легені, мозок, м’язи і нерви в організмі людини все мають мікро-магнітні поля певної частоти.

Зміни стану в глобальному навколишньому середовищу, швидкий темп життя і високі психічні напруги неминуче призводять до порушень в магнітному полі деяких людей. Дослідження дії браслета виявили, що додаткова магнітна терапія може запобігти хворобам і зміцнити здоров’я.

Енергетичний магнітний браслет Тяньши Elegant Black для чоловіків містить високоефективний магніт з природною енергією, який допомагає регулювати магнітне поле організму і збалансувати позитивні і негативні іони в тілі людини і, тим самим, домогтися позитивних ефектів, таких як збільшення кровотоку, високе насичення крові киснем і підвищення імунітету.

Крім того, магніт взаємодіє з більш сильними магнітними полями, які створюються внутрішніми органами. Цей факт підтверджений науковими дослідженнями компанії Тяньши. У традиційній же китайській медицині вже багато століть регулюють роботу органів шляхом дії на їх магнітне поле. Саме цей зв’язок відповідальна за регуляцію потоків енергії, яким приділяють так багато уваги в сучасній китайській медицині і культурі.

Поліпшення після носіння браслета

Браслет здатний відрегулювати і нормалізувати безладні біоструми в організмі. В результаті розслаблення м’язів і поліпшення кровообігу відбувається розширення капілярів, підвищується рівень метаболізму, знімається втома, напруга і біль в м’язових тканинах, організм стає більш стійкий до почуття фізичного нездужання.

При носінні браслета, деякі люди можуть відчувати певні реакції на організм. Це нормально, тому що всі люди з різними фізичними даними і мають різну чутливість до дії магнітних полів. Загалом, браслет має більше очевидних переваг для людей з фізичними болями і стражданнями.

Браслети РЕКОМЕНДУЮТЬСЯ особам:

    Постійно піддаються радіаційному впливу, що виходить від комп’ютерів, стільникових телефонів, ліній електропередачі і т.п.
    З низьким рівнем імунітету, схильним до частих застуд, втоми, постійно зазнають відчуття холоду в руках і ногах.
    Зазнають великі фізичні та розумові навантаження на роботі чи навчанні, що страждають від сильного нервового перенапруження, а також людям з поганою пам’яттю.
    Середнього та похилого віку з ослабленим здоров’ям, часто хворіють, а також всім, хто займається профілактикою свого здоров’я.
    Які зловживають спиртними напоями
    Проводять неправильний і малорухливий спосіб життя, а також страждають від постійного недосипання і неспокійного сну.
    Тим, хто страждає високим артеріальним тиском, а також людям з високим рівнем вмісту ліпідів і цукру в крові.

Титановий магнітний браслет «Тяньши» — корисний і стильний подарунок собі і своїм близьким!

Залишити відгук

Останні записи