Сертифікати

Сертифікованість продукції Тієнс — запорука довіри 40 млн споживачів в усьому світі

Вже 22 роки компанія Тієнс радує своїх клієнтів якісною продукцією. Основним секретом якості є відповідність всім сертифікатам, які гарантують безпечність та ефективність всіх продуктів компанії.

Якість та конкурентноспроможність продукції підтверджується десятками сертифікатів, якими володіє компанія: GMP, FDA, HALAL, KOSHER, HACCP, SSOP, ISO та ін.

Працюючи на ринку України продукція компанії  «ТОВ Тієнс-Україна» відзначається високим степенем якості та ефективності. Підтвердженням цього є здобуття компанією особливого сертифікату: сертифікація ДП «Укрметртестстандарт» ( UCSM ).

Наявність Знаку ( UCSM ) на продукції компанії ТОВ «Тієнс-Україна» або в супровідній документації до неї означає, що ця продукція пройшла процедуру оцінки відповідності в ДП «Укрметртестстандарт».

Також це означає, що вона відповідає всім вимогам законодавчих актів України та нормативних документів, які на неї поширюються, має повну відповідність декларованим у маркуванні властивостям та складом.

Варто відзначити те що ми одна з небагатьох компаній в Україні, яка має даний сертифікат якості. Детально про якість продукції інформація нище з уст людини , яка за це відповідає:

Виступ заступника начальника по сертифікації продукції в Україні — Римар В.В.

Міжнародна та українська сертифікація якості продукції компанії Тієнс

Останні записи