Результати по продукції

Логотип

Шановні партнери та відвідувачі сайту!!!

Даний блок створений спеціально для того, щоб ми могли з Вами поділитись фантастичними результатами наших клієнтів від викоритання продукції Тієнс!

Кількість задоволених клієнтів росте кожного дня! В Україні — це вже десятки тисяч, в світі мільйони споживачів продукції Тієнс (на 02.2017 — більше 40 млн.).

Найближчим часом буде запущений YouTube-канал по результатах від використання продукції Тієнс на основі відгуків клієнтів (очікуємо найблищим часом)!!!

Бути здоровим — це модно!!! Будьте здорові з Тієнс!!!

У мене було 2 проблеми, які вдалося нормалізувати за допомогою продукції TIENS. Перше – це підвищений артеріальний тиск, який щоденно мене турбував на протязі 10 років. Я приймала сильнодіючі препарати («Кофелін» та ін.), які збивали артеріальний тиск, проте і лікування в стаціонарі, і приймання препаратів від гіпертонії не вирішувало проблему.

Особливо загострилася ситуація із моїм здоров′ям у 2013 році, коли я отримала запалення тройничного нерва (невралгія лицевого нерва). Тривале лікування в стаціонарі сильнодіючими знеболюючими препаратами позитивних результатів не дало, навпаки, посилилися головні болі, часті приступи вночі, гіпертонічні кризи. Лікарі сказали, що невралгія лицевого нерва практично не виліковується. Знайомі порадили мені звернутися в компанію TIENS. Саме продукція TIENS дала змогу мені значно покращити свій стан здоров′я.

Що я приймала: Чай, Целюлоза, Кальцій мозковий, Кордіцепс, Цинк, Полівітамін В. Одночасно користувалася Приладом для нормалізації артеріального тиску (Ішоукан), проводила розчісування голови і масаж лицевої поверхні по 5 хв 3-5 раз в день. На сьогоднішній день Ішоукан – це наш сімейний лікар.

Я практично за 2 місяці позбулася головного болю, зникли запальні процеси лицевого нерва, нормалізувався артеріальний тиск. Зараз періодично вживаю продукцію TIENS для профілактики.

Мала сильні проблеми з хребтом, з ногами, ноги не згиналися, сісти і встати без допомоги не могла. Почала використовувати масажер СЦЕК, перші дні мене підтримували троє людей, на 4-й день я вже могла сідати сама на СЦЕК!

Ще вживала Чай, Хітозан, Кальцій, Кордіцепс. Сьогодні мені набагато краще!

На шкірі з′явилися висипи, сильний свербіж, коли почала вживати хімічні препарати, стан ще більше погіршився, почалася «чесотка». Не могла спати, все тіло свербіло. Тоді мені порекомендували зробити очищення організму: Чай, Хітозан, Целюлоза, Кордіцепс, Цинк, Кальцій пила на протязі 2 місяців. Зараз проблема вирішена, висипів на шкірі вже немає, свербіж пройшов, я можу спокійно спати.

У меня очень часто болело в области спины и поясницы. Покупала мази, делала масажи. Становилось легче, но не надолго. Также частенько болела голова, таблетки не пила, а пила много кофе. Думала: выпью и пройдет… Это началось около 3 лет назад и так продолжалось, пока я не познакомилась с продукцией TIENS. Оказалось, спина часто болела из-за нехватки кальция, а голова из-за низкого давления.

Мне порекомендовали курс оздоровления на 40 дней: Чай, Хитозан, Кодицепс, Цинк, Кальций, Целлюлоза. После принятия продукции я почувствовала сразу же облегчение: спина не тревожит, голова перестала болеть. К тому же я скинула лишних 10 кг. Теперь чувствую себя молодой и здоровой!

Мой совет всем, кто хочет быть здоровым: «Говорят, что здоровье за деньги не купишь, а я говорю — купишь». Продукция TIENS – это именно то, что подарит Вам красоту и долголетие. С этой продукцией моя жизнь в 40 лет только началась.

У мене дуже сильно боліли суглоби, особливо коліна так, як зубний біль, не могла довго сидіти. Вживала Чай, Хітозан, Фруктозан, Кальцій — уже почуваю себе набагато краще.

У мого чоловіка багато років був високий внутрічерепний тиск, по 2-3 рази на місяць на протязі 3-4 днів сильно боліла голова. Вживав комплекс: Чай, Хітозан, Кальцій, Цинк та користувався Ішоуканом. Уже на протязі 2 місяців головних болей немає, ми дуже задоволені!

Шість з половиною років жили з чоловіком і не було дітей. Лікувалися в лікарні і в спеціалізованих центрах, санаторіях, але завагітніти не вдавалося. Мені було 33 роки, ми дуже хотіли дітей.

Прийшовши в TIENS, обоє пройшли обстеження. Нам назначили програму очищення організму. Для чоловіка: Кальцій мозковий (по 2 капс.), Кальцій загальний (1 пак. в день), Цинк ( по 4 капс. 2 рази в день).

У мене були проблеми з кишківником, закрепи. Я пила Целюлозу (2 табл. 3 рази в день до їжі, запивала 2 стаканами води), Чай (1 пак. на 1 л води), Хітозан (3 капс. зранку, 5 капс. наніч), Цинк (по 4 капс. 2 рази в день), Кальцій мозковий (2 капс. в день), Кальцій загальний (1 пак. в день). Це вживали 1 місяць. Далі мені ще порекомендували Кордіцепс і Спіруліну. Через 10 днів я відновила роботу кишківника, зникли закрепи.

А через 1 місяць і 3 тижні завагітніла! В 34 роки народила дівчинку! Протягом вагітності пила Кальцій дитячий, Кальцій мозковий (по 2 капс.), Цинк (по 2 капс.), Спіруліну, при тошноті Кальцій загальний.

Через 3 роки знов пила таку програму і знов завагітніла! Під час вагітності я просто літала! У 37 років народилась друга дівчинка!

Діти з народження пили продукцію TIENS: Кальцій дитячий, Дайджест, не хворіли, зубки виросли безболісно. Зараз доньки ходять в дитячий садок, якщо починають хворіти – за 1-2 дні все проходить (Вживають Кальцій дитячий, Цинк, Кордіцепс, Вітамін В).

Через закупорення судин часто було оніміння рук і ніг, буквально за 1 хв після перетискання не відчувала кінцівки. Вживала на протязі 1 місяця Чай, Кальцій мозковий, Цинк та використовувала Ішоукан.

Вже оніміння пройшло, а ще появилась енергія, зникла втома, сонливість, зранку стало легше вставати, покращилась пам′ять.

Також після використання Шампуню REVITIZE почало швидше рости волосся. Я дуже задоволена!

Більше 14 років турбувала гіпертонія, тиск піднімався до 210/120. Весь цей час приймала хімічні препарати по 2 рази на день.

Після вживання комплексу натуральної продукції TIENS (2 місяці: Чай, Хітозан, Целюлоза, Кальцій мозковий і дитячий) гіпертонії немає, хімічні препарати вже не вживаю! Чай TIENS продовжую пити для профілактики.

Були проблеми з тиском, часті головні болі, проблеми зі шлунком, нирками, і в загальному був низький рівень імунітету, що призводило до застудних захворювань, навіть в літній період. З допомогою такої продукції, як Антиліпідний чай, Хітозан, Кордіцепс, Кальцій, я забула про ті важкі моменти свого життя.

На даний час, із задоволенням, з метою профілактики, вживаю оздоровчу продукцію, щоб хвороба не поверталась.

Користуюся також миючими засобами Дічо. Що мені подобається: те, що вони не мають побічних дій на шкіру. У мене раніше з побутовою хімією була проблема, після користування нею руки покривались алергічним висипом, тому доводилось одягати рукавиці. А тепер спокійно мию посуд, прибираю в будинку, і ніякої алергії немає.

Бажаю всім міцного здоров′я. Коли здорові ми з вами, то і світ буде здоровішим.

Після частих фарбувань моє волосся стало ламким та «неживим». Шампунь компанії TIENS REVITIZE став справжньою знахідкою. Я позбулася таких проблем, як жирність волосся, ламкість та посіченість кінчиків.

Користуюся також Зубною пастою. Після неї в мене зникла кровоточивість ясен та зубні болі, які іноді турбували. А ще, плюс до того, вона є дуже економною.

На сьогоднішній день я навіть не уявляю свого життя без продукції TIENS.

Результат, який я отримала, це був по використанні приладу СЦЕК (Стимулятор циркуляції енергії і крові). Всі дівчата і жінки люблять туфлі на високих підборах, а я от не могла собі їх дозволити. Чому? Через те, що вже декілька років була проблемка: набрякали ноги. Незалежно від того, на яких підборах я була, чи навіть в кросівках. Причому, до такого рівня, що, якщо роззувалась, то взутися було дуже важко. Коли почала використовувати СЦЕК, то результати побачила відразу.

Тепер я можу багато ходити, бігати, носити взуття з підборами навіть до 20 см, і мої ноги при цьому не міняють свій вигляд! Якби мені просто це сказали, я б не повірила. Поки реально не спробуєш на собі — не переконаєшся.

Мене турбували часті головні болі, підвищена чутливість шлунку (печія). Такі препарати, як Анальгін, Ренітидин постійно знаходились при мені. Мені порекомендували пити Антиліпідний чай.

Скажу відверто, я мало вірив, що чай дасть кращий результат, ніж таблетки. Але, на щастя, тут помилився. Я був вражений, коли проходив день за днем, а я не вживав таблеток.

Про головні болі та печію забув. Приймав 14 днів, запарював 1 пакетик на 1 л води. В даний час вживаю чай для профілактики разом із своєю сім′єю.

Я звертаюся до тих, хто хоче бути здоровим: є вихід з будь-якої ситуації. Головне: бажання та використання якісних засобів для оздоровлення.

У мене була проблема з нирками, 2 рази лежала в лікарні. Багато грошей витратила на лікування, але через якийсь час проблема знову поверталась.

Я вирішила спробувати оздоровитись продукцією компанії TIENS, а саме почала приймати Кордіцепс. Я від цього продукту в захопленні: я вилікувала нирки! Крім цього, ні разу не мала застудних захворювань, так як Кордіцепс зміцнює імунну систему. Також довгий час сильно боліла спина, на протязі 1 місяця вживала Кальцій – уже почуваю себе добре.

Відтоді постійно вживаю продукцію TIENS для профілактики і чудово себе почуваю.

Ще я користуюся оздоровчим приладом Озонатором. Озонатор в домі — це щастя: чиста вода, чисте повітря, очищені продукти. А найважливіше – це економія коштів, які раніше витрачалися на питну воду.

У сина після святкового застілля виникли сильні болі в шлунку, тошнота, тобто харчове отруєння. Вживав декілька днів Хітозан – все пройшло!

Будьте здорові з TIENS!

У 2007 році в мене був перелом шийки таза, складна операція. Через 4 роки після перелому почалась деформація тазостегнового суглобу і відбулась заміна. Дуже важко почала ходити, сама не могла пройти і 2 кроків. Була в санаторіях, трохи краще себе почала почувати, але все одно потрібна була допомога в пересуванні.

У березні 2013 року взяла програму очищення ( Чай антиліпідний, Подвійна целюлоза) і для підкріплення Кордіцепс. Також використовувала Масажний пояс. Уже через 2 місяці відчула, що краще ходжу. Та це ще не все: у мене покращився сон. Якщо раніше спала вночі по 3-4 години, то зараз сон став довгим, міцним і солодким.

Я дуже задоволена своїми результатами, і, сподіваюсь, в мене їх надалі буде ще більше.

Була проблема з яснами (пародонтоз), по рекомендації спеціаліста кожного ранку полоскав ротову порожнину озонованою водою на протязі місяця.

Запалення пройшло, зуби зміцнилися. Раніше приймав різні лікарські засоби (аплікації мазями, гелі), але ефект не досягався. Бажаю всім мати міцні зуби та гарну посмішку!

У 2007 році, у травні місяці, я обпекла руку бульйоном від ліктя до зап’ястя.Швиденько намастила Пантенолом (аптечний препарат). Але все одно зробилися пухирці з водою. Я на той час мала вдома Хітозан. Спеціаліст по здоров′ю з компанії мені порекомендувала взяти 2 капсули Хітозану і 50 мл теплої води, розчинити Хітозан і накладати не дуже мокру пов′язку на рану, тримати поки висохне бинт і знову змочувати і прикладати. У мене не залишилося жодних слідів на руці, де були опіки. Це просто чудо!

Тепер, у 2014 році, я за місяць покращила роботу кишківника (турбували закрепи) і нормалізувала артеріальний тиск (був 150 на 100, а тепер 125 на 80). Вживала комплекс: Чай, Хітозан, Фруктозан, Целюлозу і Кальцій.

Почав останнім часом падати зір, навіть дивлячись телевізор, я не могла читати. Вживала Хітозан, Цинк, Кальцій дитячий та Кордіцепс. Зараз відчуваю, що зір покращився!

І ще один результат. У мене була травма ноги, і 9 років я не могла навіть вилізти на табуретку. Після вживання оздоровчої продукції я змогла піднятися на табуретку, і навіть помити свій балкон і вікна, раніше я наймала людину, щоб мені це зробила.

У мого чоловіка була лупа і свербіж шкіри на голові. Після користування Шампунем REVITIZE і озонованою водою свербіжу немає і зникла лупа. Також у нього був простатит, використовував оздоровчу продукцію та Ішоукан – болі припинилися, загострення пройшло.

Я задоволена, і бажаю усім міцного здоров′я, компанія TIENS нам у цьому допоможе.

У мого тата була гіпертонія. Приходив додому кожного вечора з роботи, міряв тиск та пив таблетки, у нього постійно голова боліла. Я його взагалі дуже люблю і хотіла якось йому допомогти, тому що розуміла, що від гіпертонії можуть виникати різні важкі наслідки. Я йому подарувала Прилад для нормалізації тиску. Зараз тато дуже задоволений! Я вже не пам ятаю, коли він міряв тиск або пив таблетки, у нього вже голова перестала боліти.

Взагалі, я та моя сім′я користуємось майже всією продукцією TIENS. Озонатор — це прилад, яким ми очищуємо воду, овочі та фрукти. У нас взагалі велика сім′я і ми раніше купували привозну воду. Тато рахував: кожен місяць по 150 грн. витрачалось на воду. Зараз ми вже воду не купуємо, користуємось озонатором, дуже велика економія, також на озонованій воді мама готує всю їжу. Ще ми використовуєм озонатор для провітрювання кімнати. Я люблю приймати озоновані ванни. Це мені подобається, тому що шкіра стає ніжною, і сон після ванни, як у немовляти.

Я користуюсь Серією по догляду за волоссям REVITIZE. У мене взагалі кучеряве і дуже неслухняне волосся. Зараз волосся стало більш м′яким, дуже легко розчісується, швидше почало рости, кінчики вже не січуться.

Користуємося всією сім′єю Зубною пастою ORECARE, вона дуже економна, зберігає свіжий подих на протязі дня і має відбілюючий ефект. Мої двоє менші братики із задоволенням чистять зубки дитячою пастою.

Цікавою є Серія по догляду за тілом SPAKARE, створена на основі обліпихи. Користуюсь Гелем для душа, Скрабом та Молочком для тіла — шкіра стає ніжною-ніжною. Крем для рук оберігає від сухості та старіння!

Я також отримала результат завдяки оздоровчій продукції. В мене був перитоніт, після нього утворились спайки, і тому постійно були жахливі болі внизу живота та постійно боліли яєчники. Лікарі казали, що в мене постійно будуть такі болі через спайки, поки я не народжу дитину. Я вже змирилась: постійно пила різні знеболюючі. Але коли я звернулася в TIENS мені виписали курс оздоровлення, куди входили Чай, Целюлоза, Хітозан, Кордіцепс, Кальцій та Цинк. Також порекомендували гігієнічні Прокладки, які знімають запальні процеси. Пропивши повністю курс, я не могла повірити, що мене вже в перший місяць після того не було ніяких болей, я спочатку подумала, що це — випадковість. Але пройшло більше часу, і вже розумію, що дійсно допомогла продукція TIENS.

Незважаючи на те, що я веду здоровий спосіб життя, все ж таки виникли певні проблеми зі здоров′ям. Протягом 2013 року я відчував збільшення болю в суглобах ніг та рук, появився скриплячий звук в верхній частині шийного хребта, бувало головокружіння.

На протязі двох місяців (лютий і березень 2014 року) я вживав продукт компанії TIENS: Хітозан, Кордіцепс, Чай, Кальцій, а також користувався Масажером для нормалізації тиску. У результаті зникли болі в колінах, в ліктьових частинах рук, не відчуваю дискомфорту в потиличній частині шиї, маю енергію та бадьорий настрій протягом дня.

Дуже радий за отриману можливість покращити стан здоров′я свого організму.

Меня зовут Любовь. Не могу не поделиться своим результатом, потому что я действительно благодарна компании TIENS за такую великолепную продукцию.

У меня была болезнь с таким названием, которое трудно выговорить – ГЭРБ (гастроэзофагеальнорефлюксная болезнь). А по-простому говоря, это воспаление пищевода. Воспаление было настолько сильное, что ночи у меня проходили в сидячем положении. Изжога не давала мне покоя ни днем, ни ночью. Мне казалось, что у меня горит все внутри. О фруктах, овощах можно было забыть, даже не все крупы (для каши) мне врач позволил употреблять. Курсы лечения проходила каждый год. На некоторое время вроде бы исчезало, а потом возобновлялось опять. Ранитидин был у меня постоянно в кармане. Мне подсказали, что есть хорошая продукция ТІЄНС, которая сможет мне помочь преодолеть мою болезнь. После диагностики в оздоровительном центре мне выписали комплекс, в который входили: Чай, Кордицепс, Хитозан, Кальций. Я принимала этот комплекс три месяца. После месячного принятия этой продукции я увидела улучшение, правда небольшое. Но по окончании 3- месячного курса я почувствовала облегчение, что наконец-то я избавилась от того дискомфорта, который меня мучил на протяжении нескольких лет.

Були проблеми з артеріальним тиском. Інколи тиск досягав рівня 190. Для його зниження приймав двічі на день аптечний препарат «Ліпризид» по 10 мг, це досить велика доза. Почав приймати Антиліпідний чай і вже через тиждень побачив ефект. Дозу ліків поступово зменшував і одночасно приймав чай.

Через місяць вживання чаю я отримав результат: тиск знизився до 135, і я повністю відмовився від ліків. Крім того, у мене була зайва вага (важив 115 кг), на 5 кг стало менше. За що дуже вдячний продукції і компанії ТЯНЬШИ, яка несе здоров′я людям.

Були проблеми по гінекології (ендометріоз), турбували сильні кровотечі, головні болі, постійно вживала знеболюючі препарати. А також заважали закрепи.

Почала курс оздоровлення: Целюлоза і Чай – пройшли закрепи, далі вживала Хітозан, Кордіцепс, Кальцій, Цинк, Цілющі капсули. За 2 тижні відчула покращення, повний результат настав через декілька місяців.

На сьогодні почуваю себе здоровою, періодично вживаю продукцію TIENS для профілактики.

У мене на протязі 5 років підвищений рівень цукру в крові ( доходив до 8-9). Пройшовши курс очищення (Чай антиліпідний, Хітозан, Цілющі капсули), я відчув покращення, і рівень цукру знизився до 6. Для підкріплення приймав Кальцій з вітамінами і Кордіцепс. Що цікавіше, що рівень цукру не збільшувався навіть без дотримання дієт.

Зараз п′ю Антиліпідний чай для профілактики і приємно здивований, що не відмовляю собі в їжі, і рівень цукру не піднімається.

Я дуже задоволений і розумію: краще робити профілактику сьогодні, щоб надалі не хворіти, і щоб не було запізно.

Довгий час мене турбував підвищений артеріальний тиск. Після обстеження у лікарів у вересні 2012 року мені виписали приймати таблетки для зниження тиску до кінця життя.

Але, ознайомившись з компанією TIENS та її продукцією, починаючи з грудня 2012 року, я забув, що таке ліки від підвищеного тиску та головних болей. Я приймав Антиліпідний чай, Хітозан і користувався чудо – Масажером для нормалізації артеріального тиску.

Ще у мене був хронічний бронхіт, який переходив у початкову стадію астми. Лікарі сказали, щоб я постійно користувався інгалятором. Дуже сильно відчував зміну погоди. Тут мені допоміг Кордіцепс. Я й забув, що таке бронхіт.

Пізніше, по рекомендації спеціаліста, взяв програму для регулювання ваги (Чай, Подвійна целюлоза) та для поповнення організму: Кальцій та Кордіцепс. І використовував Масажний пояс. На протязі 3 місяців об’єм талії зменшився на 4.5 см, а вага зменшилася на 15 кг, які до сьогодні не повертаються.

Більше 10 років турбували сильні головні болі, особливо з лівої сторони, ближче до скроні та очей. Проходила обстеження, лікарі сказали, що це спазми, пов’язані з давньою травмою голови, також з переохолодженням. Постійно пила знеболюючі таблетки, звичайно, це проблему не вирішувало.

Почала вживати Антиліпідний чай. Через 2 тижні відчула покращення, зараз головні болі повністю пройшли! Я дуже вдячна за це.

Здавалося б, у 20 років які можуть бути проблеми зі здоров’ям?… А вони були.

Довгий час мене турбувала така проблема, як висипи на шкірі. Звісно, як і всі, я активно почала її вирішувати з допомогою різних присипок, мазей. Проте результату не було. (На той час я не розуміла, що проблема всередині, а не зовні).

Спеціаліст по здоров′ю в компанії TIENS порекомендувала зробити очищення організму. Я взяла комплекс: Фруктозан, Хітозан, Кордіцепс, Кальцій, Цинк, Чай.

Цю програмку приймала протягом місяця. Почувати себе краще почала одразу. На моїй шкірі почали зникати висипи, а через певний час їх взагалі не стало. І ще плюс до цього в мене зникла алергія, яка мене турбувала досить давно.

У меня в жизни со здоровьем как-то не сложилось, оно было слабеньким. Наступило время, когда очень сильно заболела, болезни собирала годами. В один момент рушило в организме все!

Было 15 диагнозов: эндокринная система рушила, язва, гастрит, геморой, фибриома и мастопатия, энцефалит, очень сильные головные боли (особенно весной и осенью), доходило до тошноты (были зажатые сосуды). Разбалансировалась щитовидка, врачи назвали диагноз: зоб 4 степени, уровень гормонов зашкаливал. Сердечная недостаточность 2 степени, тахикардия, по ступеньках вниз вели под руки, а вверх невозможно было подняться, и еще сахарный диабет. Я не могла дышать, я не могла ходить…

Лечилась долго, целый год. Это деньги, это страдания. Дальше с этим букетом привозят в Киев, в Институт эндокринологии. Профессор сказал: «Срочно оперировать, иначе умрете от сердечной недостаточности… но сейчас места нет, приедете через 2 недели».

В это время Бог послал мне «случайную» встречу с Ангелиной Савченко (профессор, хірург), которая, посмотрев на меня, сказала: «Деточка, ведь я могу тебя спасти», и порекомендовала продукцию TIENS.

Это был комплекс: Чай, Хитозан, Целлюлоза, Кордицепс, Спирулина, Кальций 4 видов, Цинк.

Принимала оздоровительную продукцию TIENS несколько месяцев, я пила ее много.

Через некоторое время я начала чуствовать себя намного лучше, через 2 недели я уже могла ехать за рулем автомобиля. Потом ушла язва, фибриома, мастопатия, перестала болеть голова, нормализовалась работа сердца, я избавилась от сахарного диабета. Еще 25 кг лишнего веса куда-то ушли.

И самое главное: мой диагноз зоб 4 степени я излечила без операции!

Я полностью восстановила свое здоровье, и сейчас продукция TIENS всегда рядом со мной – уже для профилактики, и ище для того, чтобы помочь другим людям быть здоровыми!

У мене близько 15 років були проблеми з тиском, та досить часто турбували головні болі. З часом, я вже просто звикла до цього стану і головний біль став буденною справою.

Мій внук зробив мені подарунок у вигляді Приладу для нормалізації артеріального тиску та Антиліпідного чаю. І результат не потребував довгого очікування. Уже через тиждень споживання Антиліпідного чаю та використання приладу я почала помічати певні зміни: перш за все, мої головні болі стали значно слабшими, що додало мені бадьорості, також я відчула значне полегшення в області серця, яке мене турбувало вже досить довгий період часу.

Ще через два тижні у мене почав нормалізовуватися артеріальний тиск, зникла важкість в очах, покращився зір. Уже через місяць використання продукту в мене повністю зникли головні болі, яких я не могла позбутися на протязі 15 років, нормалізувався артеріальний тиск, що дало мені можливість повністю відмовитися від таблеток, які я раніше споживала.

Я надзвичайно щаслива та вдячна Богу за таку можливість, вдячна компанії TIENS, яка сьогодні дає шанс на краще життя та здоров’я кожній людині!

Четыре года были страшные головные боли, высокое давление, язва двенадцатиперстной кишки, депрессия, две грыжи в шейных позвонках, и еще много побочных эффектов … На протяжении 4 лет проходил лечение разными методами: традиционными и нетрадиционными. Результат был временным, и не избавлял от болезней.

Когда я прошел диагностику на аппарате Акулайф, мне распознали все мои болезни и назначили программу оздоровления.

Я принимал продукцию несколько месяцев в три этапа:

1. Очищение: Чай, Целлюлоза, Хитозан, Холикан, Целебные капсулы 2. Регуляция: Кордицепс, Спирулина, Полиен
3. Пополнение: Кальций (4 вида), Цинк

А также использовал приборы: Массажер для нормализации давления, Акулайф, Дун – бао, СЦЭК.

Благодаря этой программе, я полностью решил все проблемы: давление сегодня 120 на 85, хотя до этого был гипертонический кризис 220 на 160, уже головные боли не беспокоят, ушли и остальные болезни. Сейчас периодически делаю посезонную профилактику с помощью продукции TIENS.

У моей дочери, Юлианы, 16 лет, были серезные проблемы с почками, принимала Кордицепс, Цинк, Чай на протяжении 1 месяца. После этого результаты диагностики показали, что дочь здорова. А это для меня великое счастье!

За такие результаты я очень благодарен продукции TIENS .

Останні записи