Корпорація Tiens Gr

Ідустріальний парк компанії Tiens! м. Тянь Цзинь (Китай). Площа 4,2 кв.км.

Копорація Tiens Gr  — це міжнародний холдинг, транснаціональний бренд, що представляє свої інтереси в 190 країнах світу, в 110 — офіційні філіали. За 22 роки успішної діяльності, компанія представила себе як надійного партнера в сфері бізнесу, свідченням чого є входження компанії в десятку самих успішних брендів сіткової індустрії.

Копорація Tiens Grце багато різних напрямків бізнесу:

  • «Tiens» — виробництво високоякісної продукції в сфері здоров’я;
  • Готельний бізнес «All legend» — сіть 4-5* готелей;
  • Інститут Біотехнологій — науково-дослідний центр;
  • Університет «Tiens» — 120 факультетів (30 тис. студентів);
  • «Тай дзи Шен» — міжнародний центр управління здоров’м;
  • Логістичні компанії — інфраструктура в логістичному напрямку.

Засновником компанії «Tiens Gr» є Лі Цзіньюань. Він обіймає посаду Голови правління корпорації «Тієнс» і ось уже 22 роки веде до успіху компанію і всіх людей, які мають до неї відношення. А це 40 мільйонів споживачів і сотні тисяч партнерів у всьому світі.

«Маленьке підприємство належить одній людині, велике підприємство — всьому світу»

пан Лі Цзіньюань

 

Лі Цзіньюань — засновник і голова правління компанії Tiens, легенда китайського підприємництва, мільярдер.

Історія такої успішної і відомої людини не може бути пересічною.

Хоча починався його життєвий шлях, як і у всіх його однолітків в Китаї. Лі Цзіньюань народився в 1958 році в місті Цаньчжоу, провінція Хебей, Китай. Звичайна школа, дитинство в небагатому і невеликому містечку спонукали Лі Цзиньюаня до роздумів про те, як можна стати багатшими, поліпшити життя собі і своїм близьким. Так, по закінченню Нанькайского університету за спеціальністю «Управління бізнесом» і отримання ступеня магістра, пан Лі починає активно займатися бізнесом, вивчати інструменти управління і методи просування товарів на ринку. У той час Китай взяв напрямок на реформи, і пан Лі Цзіньюань успішно присвятив свою молодість накопичення досвіду в управлінні підприємствами фармацевтичної, харчової, енергетичної галузі і заклав фундамент для свого майбутнього успіху.

У віці 35 років пан Лі Цзіньюань був уже мультимільйонером. В цей час він приймає рішення повністю змінити сформований уклад життя. Так в 1993 році Лі Цзіньюань переїжджає в місто Тяньцзінь, де починає роботу по розвитком бізнесу в сфері виробництва дієтичних добавок. Початкові інвестиції в цей бізнес склали 2 млн. Дол. США. Але успіх в цій справі до нього прийшов не відразу. Щоб залишитися на плаву довелося продати весь свій попередній бізнес, яким пан Лі займався раніше. Цим він забезпечив додаткові фінансові впливи в виробництво і розробку дієтичних добавок. Більш того, щоб виплатити зарплату працівникам підприємства Лі Цзіньюаню довелося продати власний автомобіль. Звичайно ж, не всі його однодумці пройшли з ним цей шлях до кінця. Багато хто, не витримавши складних ситуацій і втративши віру в успіх, пішли.

Але тільки не пан Лі Цзіньюань! Його підтримувала і надихала ідея здорового гармонійного суспільства. Для нього це був не просто бізнес виробництва дієтичних добавок, а спосіб зберегти здоров’я багатьох людей, продовжити їм життя.

У 1995 році компанія «Tiens» була офіційно зареєстрована як компанія прямих продажів в сфері виробництва оздоровчих товарів. З тих пір, завдяки розумному керівництву під керівництвом Лі Цзиньюаня, компанія «Tiens» за нетривалий час свого існування стала міжнародною корпорацією, лідером прямих продажів, завоювала довіру і любов мільйонів людей в усьому світі.

За час свого існування компаніяTiens переживала і злети, і падіння, але завдяки непохитній вірі Лі Цзиньюаня в своє дітище, «Tiens» перетворилася в міжнародну транснаціональну корпорацію, відому в усьому світі.

У 2016 році Корпорація «Tiens» відсвяткувала 21-гу річницю від дня свого заснування. За таку нетривалу, але динамічну історію свого розвиткуTiens удостоїлася безлічі нагород як краща компанія, яка виробляє оздоровчу продукцію у всьому світі, як саме інноваційне виробництво, як найкраща соціально відповідальна компанія в приватному бізнесі. Голова правління Корпорації «Tiens» Лі Цзіньюань, якого в бізнесових колах називають «королем кальцію», був сотні разів нагороджений престижними міжнародними нагородами як найуспішніший підприємець, найщедріший меценат. У 2012 році під час VII церемонії кращих азіатських брендів Лі Цзіньюань був визнаний «Людиною року серед азіатських брендів», а також він отримав почесне звання «Народного посла України»

Останні записи