Фільтр для води Tiens TQ-Z22

Фільтр для води Тяньши TQ-Z22

300 pv

 • П’ятиступінчаста тонка фільтрація.
 •  Без необхідності підключення до електромережі.
 •  Легкість заміни відпрацьованих фільтрів.

Ефективно видаляє частинки, домішки, іржу, зважені тверді частинки, колоїд, залишковий хлор, деякі бактерії, віруси, макромолекулярні органічні речовини і інші домішки у воді.

ОПИС

Ультрафільтраційний водоочищувач TQ-Z22

 •      здорова «жива» вода;
 •      5 рівнів фільтрації;
 •      низький рівень шуму;
 •      без необхідності підключений до електромережі;
 •      захист проти протікання;
 •      нагадування про термін придатності фільтрів;
 •      легкість заміни відпрацьованих фільтрів

П’ятиступінчаста тонка фільтрація водопровідної води

 1. Можна встановити апарат самостійно і легко замінювати патрони (картриджі).
 2.     П’ятиступінчаста фільтрація: ефективне очищення необробленої водопровідної води, збереження корисних мінеральних речовин, що містяться в ній.
 3.     Фільтр працює під низьким тиском без насоса, не генерує сторонніх звуків, а також ефективно знижує ризик пошкодження цілісності труб і протікання води.
 4.     Ультрафільтраційний мембранний модуль зовнішнього тиску з холлофайбером, який обробляє великі обсяги води і не забивається.
 5.     Інтегрований закритий фільтраційний елемент «повного викиду» запобігає вторинне забруднення.

Панель дисплея

Панель дисплея

Картриджі фільтра — одноразові, їх не слід мити. Коли закінчується термін використання картриджа, він заміщається новим, щоб уникнути вторинного забруднення води. Про необхідність заміни картриджа буде вказано на панелі дисплея. Також там показаний залишок заряду батарей.

При перемиканні крана в режим «очищення води», панель дисплея світиться приблизно 10 секунд, а потім гасне. Електроніка починає відлік часу окремо для кожного з картриджів. Спочатку покажчик показує повний ресурс, після проходження кожної ⅛ загального терміну служби патрона на відповідному гуртку стає на одну позначку менше. Коли термін служби патрона добігає кінця, відповідна цифра фільтра починає мерехтіти, нагадуючи про те, що потрібно змінити фільтраційний патрон. У режимі очікування гасне підсвічування, а дисплей показує зображення, як зазвичай.

1) Поліпропіленовий картридж розпилювального типу

Груба фільтрація

Обробляючи воду на вході, він відфільтровує шкідливі субстанції і домішки, такі як мікроби, яйця паразитів, пісок, іржу, колоїдні речовини, суспензії і інші забруднення.

Рекомендується міняти кожні 3 місяці (в залежності від якості води і рівня споживання).

2) Картридж попередньої обробки з гранульованого активованого вугілля

Він очищає воду від органічних речовин і залишків хлорвмісних сполук, видаляє молекули, які викликають появу сторонніх запахів, деякі важкі метали та інші шкідливі речовини.

Фільтр виготовлений з активованого харчового вугілля з використанням високих температур. Коли вода проходить через його гранули в напрямку знизу вгору, домішки, що містяться в ній, затримуються в порах активованого вугілля і, таким чином, абсорбуються.

Рекомендується міняти кожні 6 місяців.

3) Поліпропіленовий картридж розпилювального типу

Тонка фільтрація

Ефективно здійснює тонку фільтрацію необробленої проточної води, очищає від часток зі стороннім кольором, іржі, гранульованих включень, піску, бактерій та інших шкідливих домішок.

Рекомендується міняти кожні 3 місяці.

4) Ультрафільтраційна мембрана (0.01 мкм)

Починаючи з моменту винаходу, ультрафільтраційна мембрана була відома як один з 6 найважливіших високотехнологічних досягнень XXI століття. Діаметр її пори менше діаметра людського волосся приблизно в 1000 разів — ступінь чистоти нанорівні. Така мембрана глибоко обробляє сиру воду, щоб відфільтрувати бактерії, колоїдні речовини, суспензії, органічні та інші високомолекулярні речовини. Фільтр дезінфікує без хімічного забруднення, нетоксичний, пропускає молекули води, корисні мінерали і мікроелементи. Крім того, має високу міцність, здатний пропускати великі обсяги води і не забиватися. Забезпечує надійний захист від забруднень.

Рекомендується міняти щороку (в залежності від якості води і рівня споживання).

5) Патрон з гранульованого активованого вугілля

Активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха покращує смакові якості води, робить її свіжою.

Рекомендується міняти кожні 6 місяців.

Заміна патронів

Дизайн фільтра — дуже практичний, після закінчення терміну служби патрона замінити його дуже просто. Для легкої заміни патрона на ньому розроблені спеціальні затиски, які дозволяють в два етапи вирішити проблему установки. Замінюється тільки внутрішня частина патрона, а не корпус.

Легко замінити, як звичайну лампочку!

Після того, як закінчиться термін використання патрона, в першу чергу потрібно перекрити кран, щоб вода більше не надходила до апарату. Потім ставите перемикач на крані апарату в положення «очищення води», щоб звільнити фільтроелемент апарату від води, знизити і врівноважити її зовнішній і внутрішній тиск, і тільки потім відкручуйте патрон. (Вищевказані кроки спрямовані на те, щоб попередити розбризкування води через підвищений тиск).

Наявність води в викрученому фільтрі — нормальне явище, її досить просто вилити.

Фільтр не вимагає енергоспоживання для очищення води, а отже немає і необхідності підключати його до електромережі. Для роботи дисплея використовуються 4 батарейки 1,5 Вт, які дуже легко замінити. Також можна використовувати багаторазові акумулятори з подібними параметрами.

Заходи безпеки

 1.     Для даного фільтра підходять тільки водопровідні крани з круглим перетином;
 2.     Не забувайте періодично перевіряти стан водоочищувача і своєчасно замінювати патрони;
 3.     Перед експлуатацією уважно прочитайте інструкцію і збережіть її для використання в подальшому; обов’язково опануйте методами використання апарату перед його установкою;
 4.     Не демонтуйте деталі апарату, щоб запобігти його протікання і пошкодження;
 5.     Не тримайте апарат при температурі 0 ° С і нижче;
 6.     Встановіть фільтр на стіні або на шафі. Якщо він впав, відразу ж підійміть його і перевірте, як працює дисплей. Якщо він працює нормально, користуйтеся апаратом в звичайному режимі якщо ж виникли несправності — відразу віддайте фільтр на огляд і ремонт;
 7.     При підключенні до вхідної та вихідної трубах водопроводу їх колір повинен відповідати кольору з’єднань входу і виходу води основного апарату, щоб запобігти помилкове підключення;
 8.     Щоб гарантувати якість фільтрованої води, використовуйте апарат при тиску міського водопроводу 0,1-0,34 МПа (1-3,4 бар);
 9.     Якщо Ви тривалий час не використовуєте фільтр, відключайте його від водопроводу.
 10.     Ні в якому разі не підключайте фільтр до труби з гарячою водою!
 11.  

Технічні характеристики:

 • Модель: TQ-Z22
 • Вага: 4,5 кг
 • Робочий тиск: 0,1 МПа ~ 0,34МПа (1-3,4 бар)
 • Кількість фільтруючих елементів: 5 картриджів
 • Розміри: 336 * 92 * 425мм
 • Робочий діапазон температур: 5-38 ° С

Залишити відгук

Останні записи