Ковдра «Здоровий сон» Tiens

Ковдра «Здоровий сон« Тяньши »
Ковдра «Здоровий сон« Тяньши »

360 pv

Повноцінний сон необхідний людському організму і є важливою умовою фізичного та душевного здоров’я. Людина проводить уві сні близько третини життя. Під час сну обмежується сприйняття інформації органами почуттів, а також відбувається переробка і засвоєння отриманої протягом дня інформації. В таких умовах, організм відновлює енергію і накопичує її для майбутньої активності. Відповідно до навчань стародавньої китайської медицини, в залежності від часу доби, по черзі відбувається виведення токсинів з лімфи, жовчного міхура, печінки, легенів і товстого кишечника. Але попри те, що важливість сну відома кожному, люди не схильні приділяти цьому питанню достатньо уваги.
Якщо людина страждає від недосипання, він починає погано засвоювати і відтворювати інформацію, стає неврівноваженим і дратівливим, не здатний швидко приймати рішення, неадекватно оцінює те, що відбувається, і т.п. Крім розладів нервової системи страждає весь організм. Порушується гормональний баланс, система антиоксидантного захисту, як результат, набагато швидше виявляються ознаки старіння. В нестачі сну, вчені бачать причину розвитку таких хвороб як ожиріння, цукровий діабет, імпотенція, безпліддя і навіть рак.
Вчені корпорації Тяньши присвятили багато часу дослідженню причин викликають розлади сну. В результаті, вони розробили лікувальний ковдру «Здоровий сон» Тяньши, на основі теорії китайської народної медицини про каналах Тінь Ло, в поєднанні з сучасними науковими технологіями, центром яких є технологія «Зірки енергії» Тяньши.

Ковдра «Здоровий сон» Tiens — це унікальний аксесуар для відпочинку, який допомагає вирішити більшість найпоширеніших проблем зі сном, дозволяючи організму відновити сили і енергію.
Сон може служити показником стану здоров’я. Причинами погіршення здоров’я і проблем зі сном, часто є порушення балансу електромагнітного поля. У тілі людини є біоелектрика, кожна клітина організму має іонами з позитивним і негативним зарядом, основою життєвого процесу є рух і баланс цих зарядів. Але важливо враховувати, що кожен тип іонів, надає певний вплив на організм. Негативно заряджені іони сприяють здоровому обміну речовин, підвищують еластичність кровоносних судин, знижують частоту онкологічних процесів, сприятливо впливають при захворюваннях органів дихання, підвищують імунітет. Незбалансований позитивний заряд супроводжує, практично все чужорідне в організмі (віруси, інфекції, надлишок холестерину, запалення, грибки, бактерії), в той час як електричні заряди зі знаком мінус, чітко фіксують здорові процеси в організмі. Необхідною умовою для комфортного сну і здоров’я в цілому є нормалізація балансу електромагнітного поля.
Для вирішення проблеми з балансом іонів в організмі, спеціально розроблені «Зірки енергії» Тяньши — унікальна технологія, секрет якої полягає в з’єднанні порошку турмаліну і магніту. Мінеральний камінь турмалін широко відомий своїм позитивним впливом на нервову систему, сон, ендокринну та імунну системи. Він добре лікує кровоносну систему, нейтралізує негативні емоції, має омолоджуючі якості. Поєднання цих двох порошків забезпечує активацію процесу відновлення магнітного поля людини. Дія технології допомагає зняти втому і покращує якість сну.
Ще одна важлива складова, яку містить цілющий ковдру Тяньши, це наповнювач — інфрачервона вігоневая тканину з додаванням поліпропіленового волокна і інфрачервоного керамічного порошку, які випромінюють оздоровчу длинноволновую енергію. Ця енергія сприяє регенерації клітин і прискорює процеси метаболізму, підвищує імунітет. Керамічний порошок, оброблений за допомогою інфрачервоного випромінювання, зменшує статичну електрику, пом’якшує білизну і знищує бактерії. Поліпропіленові волокна роблять ковдру Тяньши легким і міцним, стійким до впливу мікроорганізмів і хімічних реагентів, низьких і високих температур. Матеріал має високий коефіцієнт тертя і малу схильність до скочування волокон.
Чохол ковдри виконаний з високоякісної бавовняної тканини, а є основним наповнювачем, з вігоневой вовни, саме таке поєднання забезпечує ковдрі теплоту і легкість одночасно. Шерсть має безцінні оздоровчі властивості і регулює температурний режим, тому ковдру забезпечує оптимальний мікроклімат в ліжку. Незалежно від положення сну, лікувальний ковдру Тяньши, завжди приймає свою оригінальну «повітряну форму».

Переваги виробу:

    нормалізує сон і знімає втому;
    покращує мікроциркуляцію і кровообіг в тканинах;
    розслаблює м’язи, знімає болі;
    зменшує біль в суглобах;
    зроблено з «дихаючого», екологічно чистого матеріалу;

Показання:

  • при розладах сну;
  •     для поліпшення мікроциркуляції і стимуляції кровообігу;
  •     при розладах кров’яного тиску;
  •     для зміцнення кровоносних судин;
  •     для стимуляції метаболізму;
  •     для збільшення вмісту кисню в крові;
  •     для регуляції холестерину і цукру в крові;
  •     для надання заспокійливого ефекту;
  •     для відновлення фізичного та психічного здоров’я.

Правила експлуатації:

— внутрішня і зовнішня частина ковдри стираються окремо, з використанням звичайного прального порошку або гелю для прання;
— сушити при кімнатній температурі;
— внутрішню частину ковдри гладити не можна;
— уникати впливу прямих сонячних променів на внутрішню частину ковдри.

Розмір:
200х150 см / 220х200 см

Протипоказання:
не використовувати при індивідуальній чутливості до компонентів виробу.

Залишити відгук

Останні записи