Масажер для покращення циркуляції крові СЦЕК (s-780)

720 pv

ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНИЙ МАСАЖЕР

Стимулятор циркуляції енергії і крові (СЦЕК) «Tiens» працює як механічний масажер, виробляє високочастотні обертання за годинниковою стрілкою, що відповідає фізіології людини, генерує мікровібрацію. Результат впливу одного сеансу використання СЦЕК «Tiens» на організм дорівнює пробіжці на 5 км.

СЦЕК призначений для оздоровлення організму і профілактики різних захворювань, незамінний в косметології.

СЦЕК «Tiens» — це тренажерний зал в одному приладі у вас дома!

Завантажити інструкцію і повний опис массажера СЦЕК s-780

Показання до застосування СЦЕК «Tiens»:

 • ожиріння,
 • запори,
 • безсоння,
 • гіпертонія,
 • ішемічна хвороба серця,
 • проблеми хребта,
 • хронічний гастрит,
 • патологія молочних залоз,
 • хронічний бронхіт,
 • постінсультні стану, простатит,
 • клімакс,
 • статеві розлади,
 • порушення кровообігу;
 • синдром хронічної втоми;
 • хвороби опорно-рухового апарату.

Стимулятор циркуляції енергії і крові (СЦЕК) s-780 створений на сучасній високотехнологічній основі в результаті інтеграції знань і досягнень цілого ряду наук, серед яких:
— глибоке знання функціональних особливостей життєдіяльності організму людини;
— вчення Цзінло;
— досягнення магнітомеханікі;
— ідеї біоголографіі, що містяться в традиційній китайській медицині і стали невід’ємною частиною сучасного наукового знання.

За допомогою високочастотної, спіральної вібрації, спрямованої за годинниковою стрілкою, СЦЕК  надає масажну дію на біоточки і рефлекторні зони людського тіла, стимулюючи циркуляцію енергії і крові, збагачуючи організм киснем; сприяє посиленню захисних властивостей клітин, покращенню кровообігу і нормалізації обміну речовин, а отже, зміцненню імунної системи.

СЦЕК дозволяє синхронізувати, регулювати функціонування всіх органів і систем організму, збільшує провідність каналів Цзінло, забезпечує повноцінну циркуляцію енергії і крові. В результаті відбувається одночасне позбавлення від різних недуг.
СЦЕК — ваш домашній лікар. Масажер активує клітини, підвищує життєвий тонус організму, очищає кров, знижує її в’язкість. Завдяки застосуванню СЦЕК можна позбутися старих хвороб і захиститися від нових.
Профілактика і лікування багатьох серйозних захворювань і функціональних збоїв передбачає застосування масажного апарату СЦЕК, розробленого фахівцями корпорації «Tiens».

Властивості впливу СЦЕК:


1. Вібрація.

За допомогою вібрації СЦЕК активує систему Цзінло, розслаблює м’язи, покращує кровообіг, забезпечує повноцінне циркулювання енергії в організмі. Використання СЦЕК протягом 15 хвилин рівносильно бігу підтюпцем на відстань 5 км.

2. Обертання.

Завдяки обертальної функції СЦЕК, досягається ефект повноцінного кровообігу. Застосування СЦЕК покращує кровопостачання серцевого м’яза і мозку, що підвищує ефективність збагачення киснем клітин організму і оптимізує процеси доставки необхідних корисних речовин (харчування) в клітини по всьому організму. СЦЕК — чистильник організму, що прискорює виведення шкідливих речовин.

3. Фізіотерапевтичний масаж.

Контактна платформа СЦЕК має виступи для біоточек і рефлекторних зон, розташованих на підошвах ніг. Завдяки цьому ефект від масажу поширюється на все тіло, надаючи знеболюючу дію, відновлюючи порушені рефлекси. В результаті тіло стає більш досконалим, повертаються краса і молодість.

Особливості апарату:

1. Функціонування СЦЕК не залежить від погодних та кліматичних умов, в яких проживає користувач.
2. Ви можете використовувати СЦЕК, перебуваючи в будь-якому положенні за вашим бажанням: стоячи, сидячи, лежачи на спині або на животі.
3. Простота у використанні приладу.
4. Ідеї обертання по спіралі, рухи за годинниковою стрілкою, закладені в основу СЦЕК, відображають закони розвитку самої Природи.
5. Ліцензійна захист від підробок, сертифікат якості гарантує, що СЦЕК є передовою продукцією в області оздоровлення та профілактики.
6. СЦЕК — високоекономічний прилад, що споживає стільки ж електроенергії, скільки звичайна лампа денного світла. Використання СЦЕК дозволить вам заощадити час, гроші і сили, витрачені на масаж і догляд за собою іншими способами.
7. СЦЕК призначений для оздоровлення всієї сім’ї. Можна з упевненістю сказати, що СЦЕК — це ваш домашній доктор, в завдання якого входить оздоровлення ваших близьких, профілактика різних захворювань, збереження і вдосконалення краси тіла.
8. СЦЕК створений на основі сучасних високих технологій і глибокого знання фізіологічних особливостей тіла людини, що є однією з гарантій його безпечного використання.

Правила користування СЦЕКом:

Перший етап: підготовчий.
а) до початку використання приладу рекомендується виконати вправи «Тяньши» протягом п’яти хвилин (для збагачення організму киснем і для того, щоб «розбудити», підготувати організм до впливу «Стимулятор циркуляції енергії і Крові»);

б) в перші п’ять днів дотримуйтеся режиму адаптації: сядьте на стілець і розташуйте пальці ніг на краю контактної платформи (3 хвилини);

в) для активування всього тіла, зберігаючи сидяче положення, поставте стопи повністю на контактну платформу. Рекомендована тривалість 10 хвилин; в перші дні можна встановлювати менший часовий інтервал, поступово збільшуючи його тривалість до 10 хв. На цій стадії використання приладу поліпшується загальна провідність енергетичної системи, що забезпечує повноцінну циркуляцію крові.

Другий етап: цільові рухи, спрямовані на вирішення конкретних проблем.

Третій етап: оздоровчі рухи.
Ці рухи відповідають потребам в фізичних навантаженнях представників різних вікових груп (молодих, людей середнього віку, літніх), врівноважують баланс Інь і Ян, зміцнюють основу фізичного та духовного здоров’я, сприяють довголіттю.
Використовуючи СЦЕК, слідуйте Інструкції з використання, що входить в комплект поставки приладу.
Тривалість використання приладу залежить від стану здоров’я конкретного користувача.
Дотримуйтесь принципу послідовного збільшення тривалості застосування СЦЕК. Рекомендується використовувати СЦЕК 1-2 рази на день, тривалість кожного сеансу — не більше 30 хвилин.

Ефективність оздоровлення при застосуванні СЦЕК


— Активація каналів Цзінло і судин крові, забезпечення повноцінної циркуляції енергії і крові через 15 хв після початку сеансу.
— Оздоровчий «сканування», вплив на рефлекторні зони, розташовані на ступнях. Можна легко визначити оптимальне місце для застосування приладу, при цьому зовсім не обов’язкові спеціальні знання з рефлексології.
— Внутрішня «чистка»: в процесі функціонування СЦЕК енергія Ци проникає в організм, вичищаючи з нього весь «сміття» — токсини та інші шкідливі речовини. Людина очищається насамперед зсередини.
— Ефект фізичного навантаження, що збагачує організм киснем. 15-хвилинний сеанс рівносильний бігу на 5 км.
— Ефективне оздоровлення та, як наслідок, здоров’я і довголіття.
— Краса обличчя та тіла. Поліпшення циркуляції енергії, нормалізація обміну речовин, усунення «надлишку» жирових відкладень робить шкіру здоровою і красивою, а фігуру — ідеальною.
— Відновлення втраченої динамічності. Втома і ломота у всьому тілі — вам знайомі ці стани, що виникають після важкого трудового дня? Всього за 15 хвилин СЦЕК з новою силою відновить вашу життєву активність. Регулярне використання СЦЕК підвищує ефективність вашої роботи і навчання.
— Підвищення потенції. Покращуючи доброякісну фізіологічну циркуляцію енергії і крові, СЦЕК відновлює статеву функцію жінок і чоловіків, уповільнює процес інволюції у літніх людей, забезпечує збереження високої якості життя.

ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ОЧІКУВАНОГО ЕФЕКТУ КОРИСТУВАЧІ ПОВИННІ ВИКОНУВАТИ НАСТУПНІ ПРАВИЛА:


1. Дотримуйтеся рекомендованої послідовності використання СЦЕК: спочатку сидячи, потім стоячи. Тривалість застосування збільшується поступово, але стежте за тим, щоб тривалість сеансу не перевищувала 15 хвилин.
2. Оптимальний час для використання СЦЕК — через годину після їжі. Не рекомендується користуватися приладом відразу після прийняття їжі. Приймайте водні процедури не раніше ніж через 20-30 хв після закінчення сеансу.
3. Після кожного сеансу необхідно випити 300-500 мл води.
4. Пацієнти, які страждають хронічними захворюваннями, користуючись СЦЕК, не повинні припиняти прийом лікарських засобів або самостійно зменшувати дозу препаратів.
5. Під час сеансу забороняється куріння і вживання їжі.
6. Якщо прилад знаходиться в робочому стані більше однієї години, необхідно перервати його роботу на 10 хвилин. Це продовжить термін його служби. Після закінчення використання приладу встановлюйте перемикач «ON / OFF» в режим «OFF». Зберігайте прилад в недоступному для пилу місці.
7. Під час сеансу необхідно оберігати прилад від потрапляння пилу, води і сторонніх предметів. Місце для використання приладу повинно бути вибрано таким чином, «щоб забезпечувати достатню вентиляцію днищаапарату. Використовуючи апарат на м’якій поверхні, підкладайте тверду дошку під днище приладу.
8. Перед початком сеансу забезпечте стійке горизонтальне положення приладу.

Високочастотна, спіральна вібрація забезпечує резонанс з біоголографією людського організму, відкриває всі канали системи цзінпо вашого тіла, забезпечує повноцінну циркуляцію енергії і крові, покращує функції внутрішніх органів, нормалізує обмін речовин, тим самим зміцнюючи імунітет. СЦЕК «програмує» організм на самооздоровлення, запобігає дегенеративним процесам і уповільнює старіння.

Залишити відгук

Останні записи