«Часникова олія»

27,2 pv

Часник здавна відомий своїми противірусними і антибактеріальними властивостями. Відомо, що його фітонциди не дають вірусам передаватися від людини до людини. Якщо вірус все-таки потрапив в організм, фітонциди, вітаміни і мікроелементи у складі часнику допомагають швидше побороти хворобу.
Ця рослина має антиокислювальні властивості, завдяки яким зміцнює природний імунітет. Крім того, часник позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Стимулює роботу шлунка і кишківника, збільшує секрецію шлункового соку і жовчі, пригнічує активність «шкідливої» мікрофлори, перешкоджаючи бродінню та гноїнню.
Дієтична добавка містить часникову олію в желатинових капсулах, через що корисна речовина потрапляє безпосередньо в кишківник. Крім того, широко відомі і протипаразитарні властивості цієї рослини. Часник вже активно і успішно використовують в комплексній антигельмінтній терапії.
«Часникова олія» – це зручний спосіб отримати абсолютну користь від часнику без неприємного запаху.

Показання:
• профілактика ГРВІ та грипу;
• профілактика атеросклеротичних змін у судинах;
• як допоміжний засіб у комплексній терапії захворювань шлунково-кишкового тракту (гастроентероколіти, атонія шлунка і кишківника, метеоризм, запори, дисбактеріоз);
• профілактика глистової інвазії та комплексна антигельмінтна терапія (як допоміжний засіб);
• профілактика артеріальної гіпертензії, ішемії, інфаркту та інших серцево-судинних захворюваннь;
• профілактика гіпертонічної хвороби (для зниження артеріального тиску).

Склад: олія з часнику (65 %) – 3000 мг; матеріал капсули: желатин, гліцерин, вода.

Спосіб вживання: дорослим по 2 капсули тричі на добу під час їжі протягом одного місяця. Не перевищувати рекомендовану добову норму. Не є замінником дієт.

Протипоказання: не рекомендовано вживати вагітним, жінкам у період лактації та людям, які мають індивідуальну чутливість до компонентів продукту.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Форма випуску: капсули масою 700 мг, 60 капсул у блістерах.

Залишити відгук

Останні записи