Спіруліна в капсулах «TIENS»

20 pv

Спіруліна — це мікроводорость, яка існує на Землі вже більше 500 млн років. До її складу входить величезна кількість біологічно активних речовин, необхідних людині для підтримки здоров’я.

На сьогоднішній день на Землі залишилося лише 3 озера, де росте дико- зростаюча спіруліна: в Південній Америці — озеро Тескоко, в Африці — озеро Чад і в Китаї в провінції Юньнань — озеро Чінхан.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) спіруліна за своїми потенційними можливостями перевершує всі відомі їстівні види водоростей, інші компоненти харчування і медичні препарати, що використовуються для оздоровлення людини. ВООЗ прогнозує найширше використання спіруліни в якості профілактичного компонента харчування XXI століття.

Капсули спіруліни «Тяньши» виготовлені з мікроводорості озера Чінхан (провінції Юньнань в Китаї) із застосуванням сучасної технології.

Завдяки своєму унікальному складу цей препарат відіграє значну роль в профілактиці хвороб різного походження.

Спіруліна володіє:

антимікробну дію, протидіє злоякісних новоутворень, нормалізує обмін речовин в організмі. Вона знижує рівень ліпідів і холестерину, підсилює імунітет. Дає хороший результат при профілактиці гіпертонії, діабету, хвороб печінки, анемії, ожиріння, гіпотрофії дітей і т.д.

Спіруліна містить багато білка — 60-70% (в 3 рази більше, ніж у свинині, в 2 рази — ніж в яловичині, рибі, в 1,5 рази — ніж в соєвих бобах). Це високоякісні білки, що містять мало жирів.

Білки спіруліни дуже легко засвоюються людиною — на 65-80%, Спіруліна містить майже всю різноманітність вітамінів, крім вітаміну D. Найбільше в спіруліни міститься вітаміну В12 і бета-каротину.

За змістом корисних речовин 1г спіруліни прирівнюється до 1кг овочів.Вміст хлорофілу в спіруліни в 1 000 разів більше, ніж в звичайних овочах. Він регулює обмін речовин в організмі, очищає кров, підвищує здатність протистояти кисневого голоду, активізує радіостійких функцію і т.д.

Спіруліна — найкраща їжа, багата такими елементами, як натрій, калій. Вона містить безліч ферментів, а також більше десятка необхідних для організму мікроелементів, в тому числі залізо, магній, сірку, кальцій і ін., Що особливо сприятливо для зростаючого організму.

Спіруліна містить дуже рідкісну гамма-ліноленову кислоту в натуральному вигляді. Це забезпечує інтенсивність її фізіологічних функцій.

Спіруліна містить глікоген, який здатний швидко постачати організм енергією. Вона не збільшує навантаження на жовчні протоки і не викликає гіпоглікемію.

Особливі натуральні пігменти спіруліни — полісахарид і пігмент синьо-зеленої водорості — також важливі для життєдіяльності організму.

Спіруліна містить 18 видів амінокислот, 8 з яких є життєво необхідними для людини.

Спіруліна прекрасно засвоюється, вона нормалізує мікрофлору кишечника, інтенсивно очищає організм, в результаті чого в суглобах, м’язах і лімфі зменшується вміст отруйних продуктів обміну, які отруюють не тільки різні органи, а й мозок. Сприятливий вплив спіруліни проявляється в зміцненні м’язів, поліпшення зору, стану волосся, еластичності шкіри, нормалізації рівня холестерину в крові, поліпшення функції печінки, зміцнення нервової системи і т.д. Спіруліна має здатність протистояти втомі і регулювати імунітет організму.

Спіруліна — біоенергетичний модулятор, здатний повернути генетичну пам’ять клітці, впливаючи на ДНК і РНК, тобто в одужуючої клітці відбувається знищення інформації про перенесеної хвороби та збереження біоенергетичного балансу інформаційного коду.

Спіруліна очищає кров, сприяє кровотворенню, прибирає анемію, сприяє загоєнню ран, регулює процеси метаболізму в організмі, покращує функцію нирок і виводить токсичні речовини.

Спіруліна — прекрасне загальнозміцнюючий засіб і відмінне джерело поживних речовин, необхідних для збагачення раціону харчування сучасної людини.

Дія препарату: заповнює дефіцит вітамінів, мінералів, білка і інших поживних речовин в організмі людини.

Показання до застосування:

 •     анемія;
 •     артеріальний тиск у гіпо- і гіпертоніків;
 •     атеросклероз, ішемічна хвороба серця, склероз головного мозку, стенокардія;
 •     вегетаріанське харчування, при дотриманні релігійних постів;
 •     під час і після хіміотерапії при відновленні онкологічно хворих людей;
 •     гіпоіммунние стану (бронхіт, вірусні захворювання);
 •     дисбактеріоз;
 •     для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч;
 •     для нормалізації сексуального лібідо чоловіків і жінок;
 •     для прискорення процесу одужання при травмах і переломах;
 •     захворювання шлунково-кишкового тракту (коліти, гепатит, холецистит);
 •     захворювання шкіри (вугрі, гіперкератоз, тобто огрубіння шкіри);
 • зайву вагу, целюліт;
 •     остеохондроз, захворювання суглобів;
 •     період активного росту і розвитку дітей;
 •     післяінфарктний і інсультне стан;
 •     передчасне старіння шкіри;
 •     проживання в екологічно неблагополучних територіях;
 •     профілактика і прогресуючої короткозорості, катаракти, ураження сітківки ока у діабетиків, «сутінкового зору»;
 •     цукровий діабет, в тому числі інсулінозалежний, оскільки можна знизити дозу інсуліну;
 •     фето-плацентарна недостатність і гіпоксія (недолік кисню) плоду у вагітних жінок;
 •     фізичні навантаження, спорт.

Протипоказання: дітям до 12 років, вагітним, жінкам, які годують груддю матерям;

З обережністю: хворі з патологією нирок, коли обмежений прийом білкової їжі; злоякісні новоутворення; гострі захворювання шлунково-кишкового тракту.

Спосіб застосування:

Для внутрішнього застосування: можна замінити один прийом їжі з 7 до 9 годин, з 13 до 15 годин або ввечері;

діти 2-7 років: 1 / 2-1 капсула 1 раз в день;

діти 7-10 років: 1 капсула 1 раз на день;

діти 10-12 років: 1 капсула 2 рази на день;

діти 12-14 років: 1-2 капсули 1-2 рази на день;

дорослі: 2-3 капсули 1-4 рази на день.

Для місцевого і зовнішнього застосування:

У косметології: можна використовувати як маску для обличчя: ретельно переміщати перемелені вівсяні пластівці або рожеву, блакитну, білу глину, 3-4 капсули спіруліни і 1-2 чайні ложки настою чаю «Тяньши» нанести на обличчя легкими рухами, залишити на 20-30 хвилин; змити теплою водою і нанести крем; маску робити 2-3 рази в тиждень протягом 1-2 місяців.

У дерматології: взяти 2-3 капсули; розвести настоєм чаю «Тяньши»; нанести на поряжённую поверхню на 10-20 хвилин; змити теплим чаєм «Тяньши»

Залишити відгук

Останні записи