Прокладки жіночі гігієнічні Active oxygen & Negative ion «AIRIZ»

Прокладки жіночі гігієнічні Active oxygen & Negative ion «AIRIZ»

22,5 pv

У комплект входить:

  • Одна упаковка нічних по 8 шт.
  • Дві упаковки щоденних по 30 шт.
  • Три упаковки денних по 10 шт.

Ультратонкі жіночі гігієнічні прокладки AiRiZ з активним киснем і негативно зарядженими іонами на основі технології подвійного шару гарантують бездоганне відчуття комфорту і високий ступінь надійності у використанні.
Технологія подвійного внутрішнього шару прокладки (одна з найбільш передових технологій) сприяє впливу активного кисню і негативно заряджених іонів, в результаті чого активізуються клітини шкіри, поліпшується рівень циркуляції крові і нормалізуються процеси внутрішньоклітинного метаболізму.

Аніони — незамінний помічник у зміцненні здоров’я, «повітряний вітамін», що знищує віруси з позитивно зарядженими іонами, здатний проникати в клітини мікробів і знищує їх. Внутрішній шар вивільняє більше 6100 негативних іонів на 1 см3.
Активний кисень забезпечує повітропроникність, хорошу циркуляцію повітря, запобігає появі анаеробних бактерій. До складу прокладок входить м’ята, яка володіє освіжаючим дією, ніжним ароматом і знімає стрес.
Жіночі гігієнічні прокладки з активним киснем і негативно зарядженими іонами забезпечать Вам подвійний захист і подарують здоров’я!

Особливості прокладок Тяньши Airiz Ozon-Anion:

  1. Сухість, повітропроникність, запобігання протікання (прокладки складаються з декількох шарів: верхній гігроскопічний тонкий шар з м’якого бавовни вбирає вологу в 3 рази швидше, ніж звичайні прокладки; влагораспределяющій середній шар сприяє згортанню виділень і усуває відчуття дискомфорту; нижній повітропроникний шар підтримує максимальний рівень комфорту і свіжості).
  2. Антибактеріальний ефект (прокладки «Тяньши» активно перешкоджають розмноженню бактерій і забезпечують захист від неприємних запахів).
  3. Високі вбираючі властивості (абсорбуючий шар прокладок «Тяньши» ефективно утримує вологу і запобігає будь-яку можливість протікання).
  4. Відповідність національним санітарно-гігієнічним і санітарно-епідеміологічним стандартам, а також міжнародному стандарту якості ISO 9001: 2000.
  5. Жорсткий контроль якості складових компонентів і матеріалів прокладок «Тяньши», система високоякісного менеджменту на виробництві закритого типу, автоматизований процес упаковки.

Показання до застосування прокладок Тяньши AiRiZ

Завдяки спеціальній формулі прокладки Тяньши володіють наступними лікувальними властивостями:
— нормалізують процеси внутрішньої секреції і обмін речовин;
— є профілактикою ПМС і патологічного клімаксу;
— надають антибактеріальну дію;
— покращують роботу імунної системи;
— нормалізують стан мікрофлори;
— знімають запальні процеси;
— нормалізують менструальний цикл;
— вирівнюють гормональний фон;
— нормалізують кров’яний тиск;
— усувають неприємні запахи;
— знімають втому.

8-шаровий захист прокладок AiRiZ ОЗОН & АНІОН

1-й шар: Гігроскопічний шовковистий бавовняний шар вбирає вологу в 3 рази швидше, ніж в звичайних прокладках.
2-й шар: Екологічно чистий внутрішній шар прокладки з активним киснем і негативними іонами ефективно захищає від шкідливої ​​дії бактерій і пригнічує їх ріст.
3-й шар: Гігієнічно чистий бавовняний шар.
4-й шар: Спеціальний влагораспределяющій шар, створений за унікальною технологією, сприяє моментальному всмоктуванню і перешкоджає протіканню.
5-й шар: Абсорбуючий шар з високою всмоктуючою здатністю (складається з високомолекулярних сполук і матеріалу «airlaid», які ефективно утримують вологу і запобігають протікання).
6-й шар: Гігієнічно чистий бавовняний шар.
7-й шар: Нижній повітропроникний шар підтримує максимальний рівень комфорту і свіжості.
8-й шар: Клейкий шар на зворотному боці прокладки (розташування шару анатомічно вивірене) не залишає слідів на білизні.

ЩОДЕННІ ПРОКЛАДКИ AiRiZ ОЗОН & АНІОН

Завдяки м’якому всмоктуючому і абсорбує верствам, прокладки гарантують відчуття комфорту і чистоти до і після менструального циклу. Надають антибактеріальну дію, знімають запальні процеси, покращують імунітет, нормалізують процеси внутрішньої секреції і обміну речовин, знищують шкідливі мікроби і бактерії, усувають неприємні запахи.

ДЕННІ ПРОКЛАДКИ НА КРИТИЧНІ ДНІ

Завдяки м’якому всмоктуючому і абсорбує верствам, жіночі гігієнічні ультратонкі прокладки гарантують відчуття комфорту і чистоти. Надають антибактеріальну дію, знімають запальні процеси, покращують імунітет, нормалізують процеси внутрішньої секреції і обміну речовин, знищують шкідливі мікроби і бактерії, усувають неприємні запахи.

НІЧНІ ПРОКЛАДКИ НА КРИТИЧНІ ДНІ

Завдяки м’якому всмоктуючому і абсорбує верствам, жіночі гігієнічні прокладки для нічного використання гарантують відчуття комфорту і чистоти. Надають антибактеріальну дію, знімають запальні процеси, покращують імунітет, нормалізують процеси внутрішньої секреції і обміну речовин, знищують шкідливі мікроби і бактерії, усувають неприємні запахи. Додаткова довжина прокладок із захистом від протікання забезпечує вам солодкий, спокійний сон і надійний захист.

Залишити відгук

Останні записи