Подушка «Здоровий сон» Tiens

Подушка «Здоровий сон «Тяньши»

225 pv

Майже кожному з нас, доводилося стикатися з такими неприємними симптомами, як:

— біль і ломота в шийному відділі хребта;
— хрускіт в районі шиї при русі;
— різкі стрибки тиску;
— поява запаморочення;
— м’язовий спазм в шиї і плечах;
— оніміння і м’язова слабкість в плечі, руках, кисті, пальцях;
— неглибокий і короткий сон.

Всі ці симптоми, разом або окремо, можуть бути ознакою поширеного недуги. Шийний спондильоз — захворювання суглобів шийних хребців, з больовими відчуттями в задній частині шиї, які можуть переходити вниз по плечах і руках до ліктьового суглобу і до пальців кисті. До причин цього захворювання відноситься: тривале перебування в сидячому напівзігнутому положенні; спортивні, робочі, а також, інші травми і перевантаження; природне старіння організму; неправильний вибір подушки. Відповідно до проведених досліджень, у 81% населення, шийний спондильоз виникає саме через неправильно підібраних подушок.

Працюючи над вирішенням цієї проблеми, вчені компанії Тяньши досліджували багатовіковий досвід використання твердих подушок, їх вплив на шию і хребет, а також, якість сну. Простежуючи історію подушки в азіатських країнах, дивний той факт, що аж до XIX століття, там були поширені тверді подушки. Протягом тисячоліть, китайські династії використовували подушки, зроблені з дерева, порцеляни, бамбука, нефриту і т.п. Використання твердих матеріалів при виготовленні подушок, було краще, оскільки вважалося, що м’які матерії забирають енергію і погано впливають на кровообіг. Саме тверді подушки, стали прототипом сучасних ортопедичних подушок.
Використовуючи отримані дані, був розроблений спеціальний аксесуар для сну і відпочинку — ортопедична подушка Тяньши. Вона забезпечує шиї максимально правильне положення, тим самим усуваючи неприємні відчуття, роблячи сон оптимально комфортним.

Подушка Tiens складається з:

100% шовкової жаккардової тканини, пінополіетилену, сітки з частинками природного нефриту і аметисту, унікальних енергетичних модулів «Зірки енергії» Тяньши і нетканого матеріалу. Також, в подушці присутні спеціальні частинки, що володіють здатністю виділення аніонів та інфрачервоного випромінювання далекого спектру.

За допомогою пінополіетилену і інших допоміжних матеріалів, вченим вдалося створити подушку оптимальної жорсткості, що дозволяє максимально правильно підтримувати шию під час сну і відпочинку.

Аметист використовують для зняття стресу, зміцнення ендокринної та нервової систем, збільшення активності правої півкулі мозку, очищення крові і підйому енергетики. Він допомагає при лікуванні розумових розладів, гармонізує всі рівні свідомості, сприяє підвищенню інтелекту і багатостороннього розвитку особистості.

Нефрит нормалізує тиск, покращує роботу внутрішніх органів, сприятливо впливає на зір і слух. Даний камінь є відмінним засобом від запаморочення, атеросклерозу, інсультів і очних хвороб. У багатьох країнах світу кулі з нефриту застосовуються для масажу тіла та обличчя. Платівки з цього мінералу прикладають до хворих місць для полегшення болю при ударах, розтягненнях, ревматизмі.

«Зірки енергії» Тяньши — це унікальна технологія секрет якої полягає в з’єднанні порошку турмаліну і магніту. Мінеральний камінь турмалін широко відомий своїм позитивним впливом на нервову систему, сон, ендокринну та імунну системи. Унікальний камінь добре лікує кровоносну систему, нейтралізує негативні емоції. З усіх зелених каменів турмалін має найсильніші омолоджуючі якості. Поєднання цих двох порошків також позитивно впливає на відновлення магнітного поля людини, формування далекого інфрачервоного випромінювання та виділення негативних іонів кисню (вітамінів повітря). Силові лінії магнітного поля є магнітну енергію, яка ефективно знімає втому і покращує якість сну.

Завдяки дії аніонів, що містяться в спеціальному матеріалі подушки, зменшується кількість молочної кислоти в втомлених м’язах, знімається почуття втоми, відновлюються сили. Інфрачервоне випромінювання активізує клітини і тканини організму, стимулює і покращує мікроциркуляцію, зміцнює імунітет, знімає запальні процеси в організмі, відновлює капілярний кровообіг і Ph в крові.

Профілактична подушка Tiens, володіє ще трьома особливими впливами на організм:

1. Ортопедія. При використанні класичної (м’якої) подушки, відбувається деформація природного вигину шийного відділу хребта, м’язи напружуються і втомлюються, що призводить до виникнення спондильоз. Подушка Тяньши, правильно підтримує шийний відділ хребта, забезпечуючи рівномірне і вільне дихання і комфортний сон. Це дозволяє кожному хребця шийного відділу послідовно і самостійно повільно зміщуватися і поступово відновлювати природний вигин шийного відділу хребта. Таким чином, вплив подушки захищає хребці і знімає втому.

2. Масаж. Спеціальна форма подушки Тяньши і технології, використані при її виготовленні, дозволяють виробляти легкий масаж. При використанні подушки, задіюються важливі акупунктурні точки, що стимулює поліпшення мікроциркуляції, активізацію клітин, прискорення клітинного метаболізму. А також, послаблює головний біль і сприяє здоровому глибокого сну.
3. Заповнення і терапевтичний ефект. Завдяки своїм унікальним якостям, подушка Тяньши дозволяє заповнити недолік енергії, за час сну. Вона забезпечує зняття навантаження з шийних м’язів, сприяє розслабленню в зоні хребта. За допомогою ортопедичної подушки, не тільки усуваються вже придбані проблеми, вона, також, надає профілактичний і підтримує ефект.
Ортопедична подушка Тяньши, володіє наступними унікальними якостями:

    завдяки спеціальним матеріалам і технологіям є повітропроникною;
    зберігає придбане тепло;
    гігієнічно чисті матеріали роблять неможливою появу в подушці цвілі, а також, мікроорганізмів-паразитів;
    не втрачає своєї форми в результаті багаторазових чисток;
    на не вбирає сторонні запахи;
    не викликає алергії або кашлю;
    довговічна.

Подушка пройшла перевірку і сертифікацію авторитетних організацій, як в Китаї, так і за кордоном, оцінку нефрит від Інституту контролю якості, Експертизу випромінювання аметисту, Експертизу обсягу інфрачервоного випромінювання далекого спектру, Експертизу якості волокон, Експертизу антибактеріального ефекту. Всі параметри і показники відповідають державним стандартам і вимогам.
Показання до застосування:

    порушення сну (неглибокий і короткий сон, безсоння, недосипання);
    захворювання шийних хребців;
    зниження опірності організму до хвороб;
    втома і сонливість;
    головні болі і запаморочення.

Правила експлуатації:

    перед застосуванням вивчіть інструкцію і дотримуйтесь її рекомендацій;
    біомагнітне поле не впливає на роботу електроприладів;
    не залишати поблизу подушки предмети підвладні впливу магнітного поля (магнітні картки, годинник та ін.);
    щоб не пошкодити поверхню подушки, уникати контакту з гострими предметами;
    у продукту немає протипоказань до лікарських засобів, можна використовувати під час медикаментозної терапії та інших видах лікування;
    товар абсолютно безпечний для людей, які страждають на гіпертонію і хворобами серця. У разі серйозних захворювань, перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем;
    в разі забруднень протерти м’якою тканиною, змоченою у воді або нейтральному миючому засобі. Висушити природним способом. Не рекомендується прати продукт або суха чистка.

Залишити відгук

Останні записи