Есенція зволожуюча для шкіри навколо очей з екстрактом морських водоростей і дріжджів

Есенція зволожуюча для шкіри навколо очей з екстрактом морських водоростей і дріжджів

Есенція дбайливо зволожує шкіру, завдяки чому відбувається синтез гіалуронової кислоти і дихання шкіри на клітинному рівні. Ефективно оберігає від зневоднення, відновлює і формує захисну мембрану на поверхні шкіри, підкреслюючи виразний блиск очей.
Косметичний засіб містить екстракти гібіскуса їстівного і фукуса, які вирівнюють колір, роблять шкіру здоровою та блискучою. Ферментований екстракт дріжджів, морська сіль, гліцин та аланін дбайливо зволожують. Екстракти морських водоростей і спеціальні амінокислоти відновлюють шкіру, сприяючи її регенерації.
Есенція ефективно стимулює синтез гіалуронової кислоти, забезпечує клітинам шкіри дихання та дарує їм абсолютне зволоження.

Спосіб застосування: вранці і ввечері нанесіть потрібну кількість есенції на шкіру навколо очей і легкими круговими рухами масажуйте до повного всмоктування. Цей косметичний засіб рекомендовано використовувати перед застосуванням есенції для обличчя.

Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього застосування. Можлива індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту. Тому перед першим застосуванням нанесіть есенцію на невелику ділянку шкіри. Якщо виникнуть алергічні реакції, припинить користуватися продуктом.

Залишити відгук

Останні записи