«Супер кальцій» TIENS

61,2 pv


Кальцій — поширений макроелемент в організмі рослин, тварин і людини. В організмі людини та інших хребетних велика його частина знаходиться в скелеті і зубах. У кістках кальцій міститься у вигляді гідроксиапатиту. З різних форм карбонату кальцію (вапна) складаються «скелети» більшості груп безхребетних (губки, коралові поліпи, молюски та ін.). Іони кальцію беруть участь у процесах згортання крові, а також служать одним з універсальних вторинних посередників всередині клітин і регулюють найрізноманітніші внутрішньоклітинні процеси — м’язове скорочення, екзоцитоз, в тому числі секрецію гормонів і нейромедіаторів. Концентрація кальцію в цитоплазмі клітин людини становить близько 10-4 ммоль / л, в міжклітинних рідинах близько 2,5 ммоль / л.

Потреба в кальції залежить від віку. Для дорослих у віці 19-50 років і дітей 4-8 років включно добова потреба (RDA) становить 1000 мг, а для дітей у віці від 9 до 18 років включно — 1300 мг на добу. У підлітковому віці споживання достатньої кількості кальцію дуже важливо через інтенсивне зростання скелета. Однак за даними досліджень в США всього 11% дівчаток і 31% хлопчиків у віці 12-19 років досягають своїх потреб.

У збалансованій дієті велика частина кальцію (близько 80%) надходить в організм дитини з молочними продуктами. Що залишився кальцій припадає на зернові (в тому числі цільнозерновий хліб і гречку), бобові, апельсини, зелень, горіхи. Всмоктування кальцію в кишечнику відбувається двома способами: через клітини кишечника (трансцеллюлярной) і міжклітинної (парацелюллярно). Перший механізм опосередкований дією активної форми вітаміну D (кальцитріолу) і її кишковими рецепторами. Він відіграє велику роль при малому і помірному споживанні кальцію. При більшому вмісті кальцію в дієті основну роль починає грати міжклітинна абсорбція, яка пов’язана з великим градієнтом концентрації кальцію. За рахунок чрезклеточном механізму кальцій всмоктується в більшій мірі в дванадцятипалій кишці (через найбільшої концентрації там рецепторів в кальцитріолу). За рахунок міжклітинної пасивного перенесення абсорбція кальцію найбільш активна в усіх трьох відділах тонкого кишечника. Всмоктуванню кальцію парацеллюлярной сприяє лактоза (молочний цукор). 

Склад:

  • мікрокристалічний гідроксиапатит кальцію;
  • елементарні білки молозива;
  • вітамін К;
  • вітамін D;
  • морська сіль з вмістом магнію;
  • інулін цикорію салатного;
  • клітковина вівса;
  • рибний колаген;
  • ізомальтоолігосахаріди.

Основні переваги «СУПЕР КАЛЬЦІЮ»:

Гідроксиапатит кальцію — виключно ефективний для підтримки кісткової маси, попереджає втрату кісткової маси і підвищує щільність кісток.

Вітаміни К, D — сприяють абсорбції кальцію в кишечнику і накопичення кальцію в кістках.

Магній — підтримує кальцієвий баланс, транспортуючи поживні речовини до кістки. Так як кістки скелета на 22% складаються з протеїнів, кальцій, в поєднанні з колагеном, допомагають попередити втрату кісткової маси.

Молозиво успішно використовується для підвищення рівня абсорбції кальцію.

Природні пребіотики інулін і imo — регулюють середу в кишечнику, щоб підвищити реабсорбцію кальцію в тонкому кишечнику.

Містить порошок какао, порошок кокосового молока і щіпку екстракту листя стевії для прекрасного смаку!

Нова приваблива упаковка в поєднанні зі зручним шейкером розраховані на курс 25 днів.

Спосіб вживання і дозування:

Дорослим і дітям старше 12 років 1-2 рази на день після або між прийомами їжі. Додати 1 ложку порошку в 125 мл (1/2 чашки) теплої води або молока (для смаку) і рівномірно розмішати.

СПОЖИВАТИ відразу після перемішування.

Форма випуску: 250г (25 порцій х 10г) з мірною ложкою

Умови зберігання та термін придатності: зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі від 5 до 30 ° C в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці — Кінцеву дату використання см. На упаковці. Без ГМО.

 

Залишити відгук

Останні записи