Пребіотик Tiens

23,5 pv

 


Пребіотичний дієтичний напій з мультиклітковиною «Тієнс» — це повноцінне джерело природних пребіотиків, необхідних для нормального функціонування кишківника.

Основним інгредієнтом дієтичної добавки є особливий різновид клітковини інулін. Це натуральний пребіотик, що впливає на активність корисних біфідобактерій у кишківнику.

Лише уявіть — близько 2 кілограми вашої ваги складають бактерії, які мешкають на шкірі, слизових оболонках та всередині травного тракту. Зокрема, в кишківнику живе понад 100 трильйонів бактерій. Якщо вибудувати їх ланцюжком, він дістане до Місяця! Проте не варто одразу бити насполох — це аж ніяк не погано. Мільйони років мікроби живуть з нами, їх союз з людиною починається від народження. «Дружні» бактерії формують мікрофлору.

Вони важливі для розвитку і зміцнення імунітету, перетравлення їжі, синтезу окремих вітамінів, захисту організму від деяких інфекцій, спричинених патогенною флорою. Вони витісняють загарбників, захищаючи своє житло — кишківник. Але трапляються ситуації, коли власна мікрофлора страждає. Цей стан називають дисбактеріозом.

Якщо просто, це порушення співвідношення корисних мікробів та умовнопатогенних або ж масова загибель «дружніх» бактерій з певних причин. Наприклад, через погану їжу, вплив екології, вживання певних ліків (особливо — антибіотиків), отруєння чи стреси. І щоб підтримати наші корисні мікроби, потрібні пребіотики.

Пребіотиками називають неперетравлювані компоненти їжі, які вибірково стимулюють активність захисної мікрофлори кишківника. Це складні вуглеводи, які не перетравлюються у верхніх відділах шлунковокишкового тракту, а розщеплюються корисними бактеріями в товстій кишці.

Для здоров’я травного тракту й, зокрема, кишківника, «Тієнс» розробила нову дієтичну добавку — Пребіотичний дієтичний напій з клітковиною. Основним складником продукту є особливий різновид клітковини інулін. Це натуральний пребіотик, який впливає на активність корисних біфідобактерій у кишківнику, виводить шлаки та токсини з організму і навіть покращує засвоєння кальцію. Інулін можна знайти в простих продуктах, наприклад, в часнику, топінамбурі, спаржі й цибулі. Але, чи не найбільше речовини міститься в цикорії — інулін становить 60-70% сухої маси його стебла. Власне, цикорій — це ніжна висока рослина з блакитними квітами, яку можна побачити вздовж доріг. Багато хто вважає його набридливим бур’яном, але це не так. Цикорій корисний високим вмістом вітамінів (групи B, C), мікро та макроелементів (Na, K, Ca, Fe), дубильними речовинами і, звісно, інуліном. Інулін не розщеплюється у шлунку, засвоюватися він починає тільки в товстому кишківнику. Додаткових ферментів на перероблення цієї речовини організму виробляти не потрібно, розщепленню інуліну сприяють кишкові бактерії. Продукти розщеплення, своєю чергою, активізують ріст корисної флори, що стимулює роботу кишківника. Крім того, інулін покращує роботу серцевосудинної системи, знижує рівень холестерину. Інулін, що міститься в цикорії, розріджує кров, перешкоджаючи утворенню тромбів.

Іншими дієвими компонентаминової дієтичної добавки є галактоолігосахариди. Це також природні неперетравлювані вуглеводи. Велика їх кількість міститься у грудному молоці, але знайти їх також можна у деяких рослинах, наприклад, у цибулі, часнику чи соєвих бобах.

Галактоолігосахариди, подібно до інуліну, не перетравлюються у верхніх відділах шлунковокишкового тракту, а тільки в товстому кишківнику розщеплюються біфідо і лактобактеріями. Ці сполуки здатні регулювати травлення, виводити з кишківника шкідливі бактерії, стабілізувати рівень холестерину і нормалізувати тиск. Посилює дію інуліну і галактоолігосахаридів у складі дієтичної добавки олігоманоза — новий тип олігосахариду. Вона пригнічує ріст шкідливих бактерій і регулює баланс мікрофлори кишківника. А завдяки вмісту ксиліту новий Пребіотичний дієтичний напій з клітковиною має приємний солод кий смак.

Ксиліт — це натуральний замінник цукру, який не має побічних ефектів, як його штучні аналоги. Він стабілізує рівень інсуліну (якщо замінити ним звичайний цукор) і зміцнює здоров’я. Щоб сповна відчути на собі користь симбіозу пребіотиків у складі нової дієтичної добавки, достатньо одного саше раз на добу. Його вміст слід розмішати у теплій воді, молоці (тваринному чи соєвому), каві чи склянці соку і випити. Діє тичну добавку не рекомендовано давати немовлятам, пацієнтам, які перенесли операцію на кишківнику, і людям з індивідуальною чутливістю до компонентів продукту. Здоров’я кишківника значною мірою визначає наше самопочуття, зовнішність і навіть впевненість у собі. З новим Пребіотичним дієтичним напоєм з клітковиною ви завжди будете впевнені у своєму здоров’ї.

Пребіотичний дієтичний напій з клітковиною — це повноцінне джерело природних пребіотиків, необхідних для нормального функціонування кишківника. Комплекс корисних мікро організмів покращує кишкову мікрофлору, сприяє росту різних біфідо- і лактобактерій. Щоб сповна відчути на собі користь симбіозу пребіотиків у складі нової дієтичної добавки. достатньо й одного саше раз на добу. Його вміст треба розмішати у теплій воді, молоці (тваринному чи соєвому). каві чи склянці соку випити.

Показання:

—   порушення роботи Шкт;

—   порушення метаболізму;

—   підвищений рівень цукру у крові;

—   серцево-судинні захворювання;

—   низька фізична активність;

—   для детоксикації організму;

—   профілактика хвороб печінки.

Склад: інулін, галактоолігосахариди, олігоманоза, ксиліт, дріжджі, бета-глюкан,

Спосіб вживання: по 1 саше один раз на добу. Для дітей дозування має бути меншим Розмішати вміст саше у теплій воді, молоці (соевому), соку, чаю або каві.

Протипоказання: не рекомендован вживати немовлятам, пацієнтам, які перенесли Хірургічне втручання на кишківнику, та людям, які мають індивідуальну чутливість До компонентів продукту.

Умови зберігання: зберігати при кімнатній температурі у прохолодному, сухому. захищеному від світла місці.

Форма випуску: саше масою 12 г: 30 саше,

Залишити відгук

Останні записи